https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-09 09:28:21

Motor Lublin rozpoczął treningi. Było 22 piłkarzy

Mirosław Hajdo chce jak najszybciej skompletować kadrę na nowy sezon. (fot. Motor Lublin)
Mirosław Hajdo chce jak najszybciej skompletować kadrę na nowy sezon. (fot. Motor Lublin)
Motor Lublin rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. W pierwszych zajęciach udział wzięło 22 piłkarzy. W tym niedawno sprowadzeni Leszek Jagodziński, Michał Król oraz Sebastian Madejski.
 
Motor Lublin już trenuje. Na pierwszych zajęciach było 22 piłkarzy. Po za seniorami z ekipą "żółto-biało-niebieskich" trenowali również juniorzy. Do tej pory do Motoru dołączyło trzech graczy. Są to Leszek Jagodziński, Michał Król oraz Sebastian Madejski. Jednak to nie koniec tranasferów.
 
- Chcemy jak najszybciej skompletować kadrę na nowy sezon, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że negocjacje z niektórymi zawodnikami są utrudnione, ponieważ rozgrywki pierwszej i drugiej ligi są jeszcze dokańczane. Dopiero, jak zapadną w nich kluczowe rozstrzygnięcia, będziemy mogli skorzystać z tych piłkarzy. Nie ma co ukrywać, przed nami sporo meczów i potrzebujemy dobrych piłkarzy, którzy w każdej chwili będą mogli wejść na boisko i nam pomóc - powiedział Mirosław Hajdo dla oficjalnej strony Motoru.

W czwartek i piątek piłkarze Motoru Lublin przejdą testy motoryczne. Pierwszy sparing zaplanowano na 15 lipca. Rywalem "Motorowców" będą Orlęta Radzyń Podlaski.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Lament 2020-07-12 16:19:31 1 0

Ooo jeszcze żadna rzeszowska parówa nie napisała: "eee to podkarpacki portal o pedofilach, a nie lubelski"?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij