https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-08 14:12:15

Julien Tadrowski wraca do Stali Kraśnik

fot. Stal Kraśnik
fot. Stal Kraśnik
Urodzony we Francji obrońca, w nadchodzącym sezonie 3 ligi będzie grał na Lubelszczyźnie. Ostatnio występował w klubie z ulicy Świętokrzyskiej 11.
 
Julien Tadrowski został dziś zaprezentowany jako nowy zawodnik trzecioligowej Stali Kraśnik. 27-letni obrońca w minionej rundzie, był piłkarzem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W pomarańczowo-czarnych rozegrał zaledwie jedno spotkanie, przeciwko Podhalu Nowy Targ.
 
Urodzony w Roncq jest wychowankiem francuskiego US Tourcoing FC. W przeszłości grał m.in. w Pogoni Szczecin, Motorze Lublin czy Stali Rzeszów. Klub z Aleji Niepodległości 44 ogłosił także, że oprócz Tadrowskiego, w kadrze znalazło się jeszcze pięciu graczy.
 
Chodzi o Adama Zawieruchę, który w przeszłości grał m.in. w Stali Stalowa Wola oraz Orlętach Radzyń Podlaski, a także o Michała Misiaka, wychowanka Stali Mielec i byłego zawodnika Cosmosu Nowotaniec. Ponadto w zespole znaleźli się Bartosz Dyszy, Jarosław Kurkiewicz oraz Krystian Pietrzyk.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij