https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-08 12:43:51

Dawid Janczyk rozpocznie treningi z Chełmianką Chełm

Czy Dawid Janczyk odbuduje się w Chełmiance Chełm? (fot. MKS Ciechanów)
Czy Dawid Janczyk odbuduje się w Chełmiance Chełm? (fot. MKS Ciechanów)
Dawid Janczyk niebawem rozpocznie treninig z Chełmianką Chełm. 32-letni napastnik ma dostać od klubu mieszkanie oraz wsparcie psychologa.
 
Chełmianka Chełm dokonała już dziewięciu wzmocnień przed rozpoczęciem sezonu 2020/21. Jednak trzecioligowiec nie zakończył na tym ruchów transferowych. W najbliższych dniach treningi z Chełmianką ma rozpocząć Dawid Janczyk. Klub ma zapewnić mu wsparcie psychologa oraz mieszkanie.
 
- Szukamy jeszcze dwóch zawodników, jednego do ofensywy, drugiego do obrony. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy i w przyszłym tygodniu będziemy mogli powiedzieć, że nasza kadra jest prawie domknięta - mówi Jan Konojacki, szkoleniowiec ekipy z Chełma.
Dawid Janczyk po raz kolejny dostanie szansę na odbudowę. 32-letni były reprezentant Polski walczy z nałogiem i zawsze tę walkę przegrywa. Dostał już szansę w Sandecji Nowy Sącz, KTS Weszło, Odry Wodzisław, FC Blaubeuren 1995 i MKS Ciechanów. Czy tym razem będzie inaczej?

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij