https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-02 08:17:10

Szymon Szydełko: Czeka nas teraz mega trudna końcówka

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Stal Stalowa Wola pokonała wczoraj rezerwy Lecha Poznań i cały czas jest w grze o utrzymanie w 2 lidze. Zobaczcie co po meczu powiedział jej szkoleniowiec.
 
- Za nami bardzo trudne dni. Gdy drużyna wygrywa seryjnie, to wtedy wszystko jest wspaniale i wszyscy są szczęśliwi. W takie dni też czujemy wsparcie. Gdy przytrafia się taki mecz jak z Garbarnią, gdzie wszystko nam się nie układa, później wynik jest niekorzystny na domiar wszystkiego, to te trzy dni do dzisiejszego meczu to była wieczność. Tak naprawdę zostaliście ze swoją głową i swoimi myślami, lecz bardzo się jednak cieszę, że zespół dobrze na to zareagował - stwierdził Szymon Szydełko po spotkaniu z Lechem Poznań.
 
- Przede wszystkim czeka nas teraz mega trudna końcówka, bo każdy z dołu tabeli punktuje, a góra się bawi w rozdawanie punktów. Jeden jest jednak tego atut, że nasz zespół gra od początku sezonu pod ogromną presją, wiemy jak sobie z tym radzić i my w tych meczach potrafimy wrócić z niebytu. Bardzo nas cieszą te trzy punkty - dodał opiekun Stali Stalowa Wola.
 
- To był mecz w którym chcieliśmy zagrać trochę brzydziej, trochę mniej widowiskowo, ale chcieliśmy zagrać konsekwentnie. To nam się udało. Te dwie bramki nam pomogły. Jedynym mankamentem jest ten gol stracony po naszym trafieniu. Nic nie zmienimy, jeśli mój zawodnik dotknął ręką, a dotknął, to należy się jedenastka. Żałuję że praktycznie cały sezon będziemy musieli rozegrać bez rzutu karnego, bo tyle już było meczów, a nie dostaliśmy żadnego. To nasz problem i musimy sobie z tym radzić. Nic nam nie spadnie z nieba - wyjaśnił szkoleniowiec Stalówki.
 
- Mamy teraz bardzo trudny mecz w sobotę, zresztą tak jak każdy i musimy się dobrze do niego zregenerować i później zrobić wszystko żeby zapunktować. Trzeba trzymać cały czas kontakt lub uciec ze strefy spadkowiej - zakończył popularny "Szuwar"
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Realista 2020-07-02 18:48:14 2 3

Słowo presja chyba jest panu obce. Pod presją jest żołnierz na wojnie bądź rodzice pracujący za najniższą którzy muszą utrzymać rodzinę. Także proszę Cię :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij