https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-02 12:12:29

Jakub Głaz może zagrać w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Trzecioligowiec z Tarnobrzega przygotowuje się do nowego sezonu i cały czas kompletuje kadrę. W przyszłym sezonie w jego barwach nie będzie grał pomocnik, który być może zasili ligowego rywala Siarki.
 
Jak informowaliśmy kilka dni temu, Jakub Głaz, Łukasz Świderski i Eryk Galara nie będą grać w Siarce Tarnobrzeg. Ten pierwszy jak się okazuje, może wzmocnić ligowego rywala zielono-czarno-żółtych, a mowa tutaj o KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Podobną drogą może pójść Szymon Stanisławski, który w sobotę był testowany podczas sparingu z ŁKS-em Łagów.
 
Zawodnik przy Alei Niepoldegłości 2 spędził praktycznie całą dotychczasową karięrę piłkarską. 21-latek urodzony w Nowej Dębie, w przedwcześnie zakończonym sezonie 3 ligi gr. IV, rozegrał 17 spotkań. W tym czasie uzbierał 11 żółtych oraz jedną czerwoną kartkę, a na placu gry spędził w sumie 1505 minut.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij