https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-02 14:07:12

Jakub Głaz i Michał Paluch oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Dwójka nowych piłkarzy zasiliła pomarańczowo-czarnych. Gracze w minionym sezonie rywalizowali z ekipą ze Świętokrzyskiej o ligowe punkty w barwach Siarki i Motoru.
 
Jakub Głaz oraz Michał Paluch zostali nowymi piłkarzami trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWspomniana dwójka w przedwcześnie zakończonym sezonie, występowała na tym samym poziomie co ekipa pomarańczowo-czarnych. Zawodnicy występowali w czołowych klubach tychże rozgrywek, a jeden z nich cieszył się nawet z awansu. 
 
21 letni Głaz to prawy obrońca, który jest wychowankiem Siarki Tarnobrzeg. Pomocnik zaczyna nowy etap w swojej karierze, a w ostatnim czasie był podstawowym obrońcą ekipy z Alei Niepodległości 2. Ponadto także zakładał opaskę kapitana.
 
Jeśli chodzi zaś 26-letniego Palucha, to jego umowa z Motorem Lublin nie została przedłużona. Napastnik postanowił więc skorzystać z oferty KSZO, którego nie będzie zadowalać walka o utrzymanie. Zawodnik w minionym sezonie rozegrał 16 spotkań w 3 lidze gr. IV i strzelił 9 bramek.
 
Obaj gracze parafowali podpisy pod umowami, które wiązać ich będą z klubem ze Świętokrzyskiej 11 do 30 czerwca 2021 roku.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij