2020-07-02 17:27:39

Kurs trenerski w Cmolasie. Długofalowy rozwój motoryczny w piłce nożnej

Kurs dla trenerów piłki nożnej i nauczycieli pod nazwą "Długofalowy rozwój motoryczny w piłce nożnej" odbędzie się już wkrótce w Cmolasie koło Kolbuszowej. Jeszcze można się zapisać.
 
Michał Kwietniewski i Michał Naulewicz z firmy Better Way poprowadzą już wkróte w Cmolasie kurs pod "Długofalowy rozwój motoryczny w piłce nożnej". Odbędzie się on w dniach 9-12 lipca.
 
Kurs odbędzie się w czterech modułach - siła, szybkość i moc, wytrzymałość oraz planowanie i mentoring. Można zapisać się na każdy moduł osobno.
 
- Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do trenerów piłki nożnej, ale skorzystają z niej również specjaliści przygotowania motorycznego i fizjoterapii, a także nauczyciele. Co istotne, skupiamy się na aspektach praktycznych. Książkowej teorii jest niewiele, a jeśli się pojawia, to zawsze nawiązuje do praktyki - mówi Michał Kwietniewski.
 
- Pokazujemy pewne schematy działania i staramy się nakierować uczestnika szkolenia na jego samodzielne wykonanie i wykorzystanie. W naszej ocenie trener nie musi w pełni izolować motoryki. Powinien natomiast umiejętnie wkomponować ją w trening piłkarski, przez co zajęcia mają charakter komplementarny. Wiele elementów możemy rozwijać z wykorzystaniem piłki, ale nie wszystkie. Rozwojowi mocy, szybkości i wytrzymałości może towarzyszyć piłka przy nodze, możemy kształtować te cechy podczas gier i zadań techniczno-taktycznych.
 
- Kurs ten zapewni każdemu kompleksową wiedzę na temat przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Pokażemy kiedy, jak i ile pracować z podopiecznymi na różnym poziomie wytrenowania - przekonuje Tomasz Grabiec, jeden z organizatorów.
 
- Doskonale zdajemy sobie sprawę z ograniczeń logistycznych, które dotykają trenerów pracujących w piłce nożnej.  Na kursie podejmujemy podstawowe zagadnienia z zakresu przygotowania motorycznego, które stworzyliśmy na podstawie wielu doświadczeń (praca w Legia Warszawa, Escola Varsovia, Reprezentacja Polski).
 
Jeszcze tylko do jutra (3 lipca) koszt zapisu na cały kurs (wszystkie cztery moduły) wynosi 1300 zł. Później każdy z uczestników będzie musiał zapłacić o 100 zł więcej. Można też oczywiście zapisać się tylko na wybrane przez siebie moduły. Wtedy cena jest niższa.
 
Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o kursie bądź na niego zapisać - wszelkie szczegóły uzyskać pod numerem telefonu 781 767 678 lub mailowo togra.sport@gmail.com.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij