https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-01 21:49:59

Oficjalnie: Dariusz Frankiewicz piłkarzem Głogovii Głogów Małopolski

Dariusz Frankiewicz będzie grał w Głogovii Głogów Małopolski. (fot. Radosław Kuśmierz)
Dariusz Frankiewicz będzie grał w Głogovii Głogów Małopolski. (fot. Radosław Kuśmierz)
Dariusz Frankiewicz będzie w przyszłym sezonie grał w Głogovii Głogów Małopolski. 33-latek w zeszłym sezonie był zawodnikiem KS Wiązownica.
 
Głogovia Głogów Małopolski pozyskała Dariusza Frankiewicza. 33-letni pomocnik w poprzedniej rundzie grał w KS Wiązownica z którą wywalczył awans do 3 ligi. Sam pomocnik wystąpił w zaledwie jednym meczu, bowiem sezon został przedwcześnie zakończony z powodu pandemii koronawirusa.
 
- Dariusz Frankiewicz to duże wzmocnienie dla naszego klubu. Chciałem podkreślić ogrom pracy jaką w ten transfer włożył zarząd Głogovii. To dzięki włodarzom klubu udało się pozyskać tak wartościowego gracza - powiedział nam Adam Wałczyk, szkoleniowiec czwartoligowca.
 
Frankiewicz to wychowanek Lechii Sędziszów Małopolski. Ponadto grał między innymi Koronie Kielce, Siarce Tarnobrzeg, Kolejarzu Stróże oraz Resovii. Z tym ostatnim zespołem wywalczył awans do 2 ligi w sezonie 2017/18.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij