http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-06-23 16:49:54

Ryszard Wieczorek nadal będzie trenerem KKS-u 1925 Kalisz!

fot. KKS 1925 Kalisz
fot. KKS 1925 Kalisz
Choć rozgrywki drugoligowe nadal trwają, to budowę kadry do nich rozpoczynają beniaminkowie. Mistrz 3 ligi poinformował, że dotychczasowy trener nadal będzie prowadził zespół.
 
Ryszard Wieczorek nadal będzie trenerem drugoligowego już KKS-u 1925 Kalisz. 58-letni szkoleniowiec w ekipie z województwa wielkopolskiego pracuje od 28 czerwca 2019 roku. Klub poinformował także, że w sztabie pozostanie także Marcin Woźniak, który pełni funkcję asystenta.
 
Opiekun kaliszan ma ogromne doświadczenie, bowiem przez ponad 10 sezonów pracował Ekstraklasie. Tam pracował w Odrze Wodzisław Śląski, Koronie Kielce, Górniku Zabrze i Piaście Gliwice. Ponadto w swojej karierze prowadził także m.in. ROW Rybnik, Limanovie Limonowa, Legionovię Legionowo, Kotwicę Kołobrzeg i Wisłę Puławy.
 
Niebiesko-biało-zieloni w zakończonym przedwcześnie sezonie zajęli pierwsze miejsce i tym samym uzyskali awans do 2 ligi. Po za trenerem, nowe umowy z Dumą Kalisza parafowali także Adrian Łuszkiewicz, Kamil Kosut, Mateusz Mączyński, Mateusz Gawlik oraz Robert Tunkiewicz. Cała piątka złożyła podpisy pod rocznymi kontraktami.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij