http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-06-24 08:30:00

Transfery w Chełmiance Chełm. Do klubu dołączył Grzegorz Bonin

Grzegorz Bonin będzie grającym asystentem trenera w Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Grzegorz Bonin będzie grającym asystentem trenera w Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Chełmianka Chełm kłopoty finansowe ma już za sobą. Klub pochwalił się, że Grzegorz Bonin będzie grającym asystentem. Ponadto do klubu dołączyli Michał Wołos oraz Jakub Bednara.
 
Grzegorz Bonin, Michał Wołos oraz Jakub Bednara dołączyli do Chełmianki Chełm. Pierwszy z nich to były reprezentant Polski. W ekipie z Chełma będzie pełnił podwójną rolę. Bonin będzie grającym asystentem Jana Konojackiego. Wcześniej kontrakt z trzecioligowcem podpisał Sebastian Ciołek.
 
- Cały czas szukaliśmy zawodnika z olbrzymim boiskowym doświadczeniem, ograniem na wyższym poziomie - powiedział Grzegorz Gardziński cytowany przez oficjalną stronę Chełmianki. - Zależało nam na pozyskaniu gracza nietuzinkowego, od którego nasza młodzież będzie mogła pobierać naukę. Wybór padł na Grzegorza Bonina, choć nie ukrywam, że braliśmy pod uwagę również innych graczy. O wyborze akurat tego zawodnika zadecydował fakt, że chce się też rozwijać jako szkoleniowiec - kontynuuje prezes Chełmianki Chełm.
 
- Jak już wspominaliśmy, poszerzamy sztab szkoleniowy o osobę z ogromnym bagażem doświadczeń. Jednocześnie pozyskujemy klasowego zawodnika, który – jesteśmy przekonani – da dużo tej drużynie. Obecność piłkarza z ekstraklasową przeszłością w zespole z całą pewnością podniesie jakość treningów. Ale przede wszystkim cieszy fakt, że nasi młodzi gracze będą mieli od kogo się uczyć - kończy Gardziński.

W najbliższych dniach działacze Chełmianki Chełm mają pochwalić się kontraktami z kolejnymi zawodnikami. Widać zatem, że problemy finansowe ekipa z lubelszczyzny ma już za sobą.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Dieta 2020-06-24 09:41:55 15 4

Pan Bonin sylwetką przypomina już starszego Pana który dla rekreacji kopie w niedzielę w B klasie

Dieta 2020-06-24 09:41:55 15 4

Pan Bonin sylwetką przypomina już starszego Pana który dla rekreacji kopie w niedzielę w B klasie

Anonim 2020-06-24 11:40:21 2 2

Przyda się parę groszy haha

oko 2020-06-24 17:34:20 1 1

Bo ta nasza III-liga to taka angielska B-klasa

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij