https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-24 11:58:00

Piotr Cisek zostaje w Polonii Przemyśl. W piątek pierwszy sparing

Piotr Cisek nadal będzie trenerem Polonii Przemyśl. (fot. archiwum)
Piotr Cisek nadal będzie trenerem Polonii Przemyśl. (fot. archiwum)
Polonia Przemyśl już przygotowuje się do nowego sezonu w 4 lidze podkarpackiej. Piotr Cisek pozostanie na stanowisku pierwszego trenera. W piątek pierwszy sparing.
 
Polonia Przemyśl przygotowuje się do nowego sezonu. Nie będzie zmiany na stanowisku pierwszego trenera. - Piotr Cisek zostaje na stanowisku pierwszego trenera, a jego asystentem będzie Władysław Andruszewski. Treningi rozpoczęliśmy już na początku czerwca po sytuacji spowodowanej pandemią - powiedział nam Mariusz Banaś, członek zarządu Polonii Przemyśl.
 
Jak wygląda sytuacja kadrowa "przemyskiej barcelonki"? - Jedynie Patryk Broda zgłosił chęć powrotu do Orła Przeworsk. Pozostali zawodnicy mają umowy do końca czerwca, co będzie dalej nie wiemy. Ponadto prowadzimy rozmowy z zawodnikami w celu wzmocnienia składu. Kilku naszych wychowanków wyjeżdza za granicę do pracy sezonowej, więc potrzebujemy nowych gracz. Wszystko będzie wiadomo w ciagu najbliższych dwóch tygodni - kontynuuje Banaś.
 
Kiedy Polonia rozpocznie sezon sparingowy? - Pierwszy mecz towarzyski zagramy w piątek ze Skołyszowem - kończy nasz rozmówca.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

NaczelnyPolonista 2020-06-24 13:40:14 4 1

Życzę sukcesów a przede wszystkim spadku ;)

Moderator 2020-06-24 22:26:00 1 0

Ze Skołoszowem a nie Skołyszowem coś mi się wydaje Panie członku zarządu

Prezes w Białych Klapkach 2020-06-25 15:27:42 0 0

Nic o tym nie wiem

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij