https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-06-22 17:51:00

Plany sparingowe podkarpackich drużyn (lato 2020): od 3 ligi do Klasy O,A,B

fot.archiwum
fot.archiwum
Oto plany sparingowe podkarpackich drużyn w przerwie letniej 2020. W zestawieniu wzięliśmy pod uwagę wszystkie ekipy z Podkarpacia grające w 3 lidze gr. IV oraz 4 lidze podkarpackiej. Uwzględniliśmy również kilka wybranych klubów z Klasy O.

3 liga gr. IV - plany sparingów (lato 2020)

Siarka Tarnobrzeg

05.06 - Motor Lublin (0:4)
27.06 - ŁKS Łagów
01.07 - Korona II Kielce
08.07 - Texom Sokół Sieniawa
11.07 - Hutnik Kraków
15.07 - Watkem Korona Rzeszów
18.07 - Stal Kraśnik
25.07 - Lewart Lubartów

Sokół Sieniawa

04.07 - Piast Tuczempy
08.07 - Siarka Tarnobrzeg
15.07 - JKS Jarosław;
01.08 - KS Wiązownica

Wisłoka Dębica

06.06 - Unia Tarnów (0:1)
13.06 - BKS Bochnia (5:0)
17.06 - Tarnovia Tarnów (3:1)
20.06 - Igloopol Dębica (2:0)
23.06 - Wolania Wola Rzędzińska
27.06 - Izolator Boguchwała
04.07 - Głogovia Głogów Małopolski

Wólczanka Wólka Pełkińska

27.06 - Stal II Mielec
01.07 - Izolator Boguchwała
04.07 - Resovia II
08.07 - Głogovia Głogów Małpolski
11.07 - Piast Tuczempy
18.07 - KS Wiązownica
01.08 - Siarka Tarnobrzeg, GKS Tychy

KS Wiązownica

04.07 - Polonia Przemyśl
08.07 - Resovia II
11.07 - Głogovia
15.07 - Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.07 - Wólczanka Wólka Pełkińska
25.07 - Wisłoka Dębica
01.08 - Sokół Sieniawa

4 liga podkarpacka - plany sparingów (lato 2020)

Błękitni Ropczyce

08.06 - Pierwszy trening
20.06 - Resovia II 5-3
24.06 - Głogovia Głogów Małopolski 1-1
27.06 - Legion Pilzno
30.06 - Stal II Mielec
04.07 - Watkem Korona Rzeszów
11.07 - Sokół Kolbuszowa Dolna
18.07 - Radomyślanka Radomyśl Wielki

Czarni 1910 Jasło

06.06 - Ekoball Stal Sanok (0:3)
13.06 - Przełęcz Dukla (2:0)
20.06 - Cosmos Nowotaniec (0:1)
27.06 - Przełom Besko
04.07 - Glinik Gorlice

Ekoball Stal Sanok

04.06 - Czarni Jasło (3:0)
12.06 - Iskra Przysietnica (10:0)
20:06 - Unia Tarnów (1:1)
27.06 - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
03.07 - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Głogovia Głogów Małopolski

19.05 - rozpoczęcie treningów
09.06 - Resovia II (1:0)
13.06 - Stal Łańcut (3:0)
16.06 - KS Zaczernie (3:2)
20.06 - Stal II Mielec (2:1)
24.06 - Błękitni Ropczyce 1-1
04.07 - Wisłoka Dębica
11.07 - KS Wiązownica
18.07 - Korona Rzeszów

Igloopol Dębica

12.06 - Pierwszy trening
13.06 - Olchovia Olchowa (5-0)
16.06 - Paszczyniak Paszczyna (8-1)
20.06 - Wisłoka Dębica (0:2)
27.06 - Wolania Wola Rzędzińska
04.07 - Izolator Boguchwała
11.07 - Tarnovia Tarnów
18.07 - Stal II Mielec

Izolator Boguchwała

09.06- Pierwszy trening
13.06- Start Rymanów (3:3)
20.06- Sparing wewnętrzny (5:1)
27.06 - Wisłoka Dębica
04.07 - Igloopol Dębica
08.07 - Crasnovia Krasne
11.07 - Korona Rzeszów
18.07 - Sokół Kamień

JKS Jarosław

08.06 - Pierwszy trening
13.06 - Piast Tuczempy  (1:1)
20.06 - Wisłok Wiśniowa (1:1)
27.06 - Santos Piwoda
04.07 - Start Pruchnik
11.07 - Rywal nieznany
15.07 - Sokół Sieniawa
18.07 - Polonia Przemyśl.

Karpaty Krosno

04.06 - Tarnovia Tarnów (5:2)
10.06 - Nafta Jedlicze (4:0)
13.06 - Unia Tarnów (2:1)
17.06 - Podhalanin Biecz (6:0)
20.06 - Glinik Gorlice (2:1)
24.06 - Wisłok Wiśniowa 2-0
27.06 - Metal Tarnów
07.07 - Resovia II (dom)
11.07 - półfinał OPP
18.07 - finał OPP

Lechia Sędziszów Małopolski

23.06 - Sokół Kolbuszowa Dolna
27.06 - Start Pruchnik
30.06 - Resovia II
04.06 - Wisłok Wiśniowa
11.06 - Orzeł Przeworsk
18.07 - KS Stobierna

Legion Pilzno

27.06 - Błękitni Ropczyce

Orzeł Przeworsk

20.06 - Unia Nowa Sarzyna (3:0)
26.06 - Korona Rzeszów
01.07 - Strug Tyczyn
04.07 - Resovia II Rzeszów
11.07 - Lechia Sędziszów
18.07 - LKS Skołoszów

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

01.06 – rozpoczęcie treningów
11.06 - Wisłok Sieniawa (2:1)

Brak dalszych informacji

Piast Tuczempy

06.06 - Start Borek Stary (6:2)
13.06 - JKS Jarosław (1:1)
20.06 - Pogoń Sokół Lubaczów (5:1)
25.06 - Tomasovia Tomaszów Lubelski
27.06 - Wisłok Wiśniowa
04.07 - Sokół Sieniawa
11.07 - Wólczanka Wólka Pełkińska

Polonia Przemyśl

26.06 - LKS Skołoszów

Resovia II

18.05 - Pierwszy trening
09.06 - Głogovia Głogów Małopolski (0:1)
12.06 - KS Zaczernie (3:0)
20.06 - Błękitni Ropczyce 
27.06 - Sawa Sonina
28.06 - Stal II Stalowa Wola
30.06 - Lechia Sędziszów Małopolski
01.07 - Watkem Korona Rzeszów
04.07 - Orzeł Przeworsk i Wólczanka Wólka Pełkińska
08.07 - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
18.07 - Sokół Kolbuszowa Dolna i MFK Koszyce (juniorzy).

Stal II Mielec

15.06 – wznowienie treningów
27.06 - Wólczanka Wólka Pełkińska
04.07 - Sokół Nisko
11.07 - AKS Busko - Zdrój

Stal II Stalowa Wola

Część drużyny trenuje z pierwszym zespołem, brak informacji o sparingach

Sokół Kolbuszowa Dolna

17.06 - Sokół Nisko (1:1)
23.06 - Lechia Sędziszów
27.06 - Victoria Czermin
01.07 - Sawa Sonina
04.07 - Czarni Trześń
08.07 - Stal Nowa Dęba
11.07 - Błękitni Ropczyce
18.0 7 - Resovia II

Sokół Nisko

17.06 - Sokół Kolbuszowa Dolna (1:1)
27.06 - Czarni Połaniec
04.07 - Stal II Mielec
08.07 - Alit Ożarów
11.07 - Stal Gorzyce
18.07 - Unia Nowa Sarzyna (połfinał OPP)
22.07 - ? (ewentualny finał OPP)

Start Pruchnik

05.06 - Włókniarz Rakszawa (4:4)
13.06 - Huragan Gniewczyna (9:4)
17.06 - Biało-Czerwoni Kaszyce (4:2)
19.06 - MKS Kańczuga (4:0)
27.06 - Lechia Sędziszów Małopolski
04.07 - JKS Jarosław
05.07 - LKS Skołoszów
11.07 - MKS Radymno
17.07 - Piast Tuczempy

Watkem Korona Rzeszów

04.06 - KS Zaczernie 3-2
27.06 - Orzeł Przeworsk
01.07 - Resovia II
04.07 - Błękitni Ropczyce
11.07 - Izolator Boguchwała
15.07 - Siarka Tarnobrzeg
18.07 - Głogovia Głogów Małopolski

Wisłok Wiśniowa

10.06 - Glinik Gorlice (2:2)
13.06 - Bratek Bratkowice (11:0)
20.06 - JKS Jarosław (1:1)
24.06 - Karpaty Krosno 0-2
26:06 - Piast Tuczempy
04.07 - Lechia Sędziszów Małopolski
11.07 - Sokół Sieniawa

Klasa O - plany sparingów (lato 2020)

Strug Tyczyn

10.06 - Galicja Chmielnik 11:3 
13.06 - Reslogistic Błażowianka Błażowa 4:2 
20.06 - LKS Olchovia Olchowa 6:0

27.06 - MKS Kańczuga 
01.07 - MKS Orzeł Przeworsk 
11.07 - Strumyk Malawa
18.07 - K.S. Kotwica Korczyna

Sawa Sonina

05.06 - LKS Trzebownisko (2:2)
10.06 - Fiszman Orzeł Wysoka (4:3)
19.06 - LKS Trzebownisko (6:3)
23.06 - KS Przybyszówka
27.06 - Resovia II Rzeszów
01.07 - Sokół Kolbuszowa Dolna
04.07 - Kotwica Korczyna
18.07 - MKS Kańczuga

KS Przybyszówka 

02.06 - rozpoczęcie treningów
20.06 - Iskra Zgłobień (4:3)
23.06 - Sawa Sonina
27.06 - Novi Nosówka
04.07 - Trzciana Trzcianka
08.07 - LKS Trzebownisko
11.07 - KS Zaczernie
18.07 - Wisłok Czarna

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

3/14.06 - LKS Szarotka Uherce (5:2)
20/21.06 - Brzozovia Brzozów (5:1)
27.06 - Ekoball Stal Sanok
04/05.07 - Przełom Besko
08.07 - Resovia II Rzeszów
18/19.07 - KS Czuwaj Przemyśl

LKS Skołoszów

20.06 - Łęk Ostrów (5:1)
27.06 - Polonia Przemyśl
04.07 - Start Pruchnik
11.07 - Biało-Czerwoni Kaszyce
18.07 - Orzeł Przeworsk

Victoria Czermin

09.06 - Kolorado Wola Chorzelowska (8:2)
16.06 - Czarni Połaniec (0:2)
24.06 - Pogoń Staszów
27.06 - Sokół Kolbuszowa Dolna
11.07 - Unia Nowa Sarzyna
17.07 - Sparta Chorzelów

* - kolorem oznaczono spotkania: wygrane / remisy / przegrane


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-06-21 12:27:52 3 0

A Legion śpi snem sprawiedliwego

Ad anonim 2020-06-22 06:16:15 0 2

A g.... cie to obchodzi.

Orzeł 2020-06-23 12:07:48 0 1

Sparing Orzeł - Korona jest 27.06 a nie 26.

~anonim 2020-06-25 14:03:01 0 0

Legion - LZS Kozia Wola 01.07.2020r.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem