https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-16 14:32:21

Mecz Apklan Resovii ze Stalą Rzeszów już w niedzielę! Kto będzie mógł go zobaczyć na żywo?

Tylko nieliczni w niedzielę będą mogli pojawić się na trybunach (fot. Maciej Zabawski)
Tylko nieliczni w niedzielę będą mogli pojawić się na trybunach (fot. Maciej Zabawski)
Wielkimi krokami zbliża się rewanżowe starcie rzeszowskich ekip na drugoligowym froncie. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że ten mecz zostanie rozegrany z udziałem kibiców.
 
Już w najbliższą niedzielę, punktualnie o godzinie 13:05, rozpocznie się mecz pomiędzy Apklan Resovią a Stalą Rzeszów. Potyczka ta zostanie rozegrana na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22. Co ważne, napewno pojawią się kibice, lecz w ograniczonej liczbie.
 
Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami Premiera Mateusza Morawieckiego, stadiony będą mogły być wypełnione w 25%. To oznacza że na meczach Pasiaków pojawić się będzie mogło maksymalnie 356 osób. Jak wyselekcjonować tych kibiców? Klub ma pewien pomysł.
 
Derby obejrzą tylko osoby z karnetami
 
Niedzielne spotkanie zapowiada się naprawdę hitowo, ponieważ obie ekipy walczą o awans do Fortuna 1 ligi, a ponadto derby to zawsze mecz szczególny. Niestety nie będą mogli tego spotkania obejrzeć na stadionie wszsycy zainteresowani, wobec czego Zarząd Sekcji Piłki Nożnej postanowił umożliwić wejście na mecze tylko i wyłącznie osobom posiadającym ważny karnet.
 
To jednak jest tylko warunek dopuszczający. Dlaczego? Otóż sympatyków którzy wykupili abonament na mecze jest więcej, wobec czego klub postanowił wprowadzić pewne zasady. Pierwszeństwo w wejściu na mecz będą mieli posiadacze, w następującej kolejności: Karnetu VIP, Karnetu Premium, Karnetu Normalnego, Karnetu Kibicowskiego.
 
Kto pierwszy ten lepszy
 
Każdy kto chce obejrzeć mecz rzeszowian na żywo i ma ku temu możliwości, musi się jednak spieszyć. W przypadku przyznawania puli wejść w tym samym przedziale karnetowym, będzie decydowała data zgłoszenia.
 
Klub już rozpoczął proces przyznawania wejściówek na mecz Apklan Resovia – Stal Rzeszów. Każda zainteresowana osoba musi wypełnić specjalny formularz, w którym muszą znaleźć się m.in. imię i nazwisko, a także rodzaj oraz numer karnetu.
 
Kibic który jest zainteresowany uczestnictwem w derbach Rzeszowa, musi powyższe dane wysłać na maila: marketing@cwks-resovia.pl, w tytule podając DERBY RZESZOWA. Zapisy na niedzielne starcie potrwają do czwartku, 18 czerwca do godziny 12:00. Decyzja o przyznaniu wejściówki zostaniue wysłana na maila.
 
Trzy strefy na stadionie podczas meczów
 
Apklan Resovia za pośrednictwem swoijej strony internetowej poinformowała o tym, jak będzie wyglądał podział stref podczas jej spotkań. Jak czytamy, do użytkowania zostaną dopuszczone tylko i wyłącznie sektory S1 i S2 (wejście kasą nr 1 – pierwsza od ul. Wyspiańskiego), s4 i s5 (wejście kasą nr 2 – pierwsza od ul. Sportowej)
 
Poniżej prezentujemy podział stref na stadionie Pasiaków.
 
STREFA ZERO (sektor VIP – s3, pomieszczenie i boisko)
STREFA JEDEN (dziennikarze, fotoreporterzy, tv – sektory „na wale”)
STREFA KIBICA (Sektory S1, S2, s4, s5 na trybunie krytej)
 
Klub także informuje, że podczas trwania meczu obowiązuje zakaz przemieszczania się poza sektorami.
 
Gdzie jeszcze można obejrzeć mecz?
 
Tylko nieliczni będą mieli przyjemność na żywo przeżywać piłkarskie emocje. Co jednak z innymi kibicami Pasiaków oraz sympatykami Stali Rzeszów? Otóż będą oni mogli to spotkanie zobaczyć na żywo w telewizji. Swoją obecność zapowiedziała już TVP3 Rzeszów, która osłodzi wszystkim chętnym brak możliwości uczestnictwa w starciu derbowym. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o 13:05.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

xd 2020-06-16 15:31:57 13 10

Stał walczy co najwyżej o utrzymanie..

xd 2020-06-16 15:31:57 13 10

Stał walczy co najwyżej o utrzymanie..

yw 2020-06-16 16:21:27 10 12

Pejsovia zjazd w dół tabeli.

Zks 2020-06-16 18:44:59 5 8

Z takimi trenerami Stal jak się utrzyma będzie cud. A w derbach będzie wtopa.

Do k.u.r.e.w z wietnamskiej 2020-06-16 20:11:18 8 7

sTALO d.z.i.w.k.o derby blisko.

~anonim 2020-06-16 23:43:00 3 6

Zrobiliby na stadionie Stali i mecz mogłoby obejrzeć 3000 widzów, po 1500 z każdej strony. No ale grajki z Wyspiańskiego jak nie mieli gdzie grać to Hetmańska była niezbędna. Dziś kurnik i nieco ponad 200 osób, jakie to polskie... średniowiecze.

Duma Rzeszowa! STAL RZESZÓW 2020-06-17 08:31:57 6 6

Biało Niebieska Duma Rzeszowa, w jej cieniu skulona resowia się chowa. I tak mijają lata i dni, gdzie apklaun wciąż o potędze śni. Klub bez sukcesów i bez kibiców, nieliczni tu w internecie kwiczą. I miną znowu kolejne lata gdzie w snach garbaci są mistrzem świata. Obskurny stadion, banda wieśniaków myśleli kiedyś że ich był Kraków, póki się sharksi na nich wypieli, bo nikt nie lubi kłamliwych cw.eli. A w łodzi również poszli za burtę jak gów.no w kiblu spłyneli z nurtem. Dzisiaj resowia to są sprinterzy, wielcy, waleczni w necie fajterzy, na mieście z sowi jest pośmiewisko, pilnuj się gaRRbie bo Derby Blisko!!!!

Do powyzej 2020-06-17 10:18:39 4 4

O garbuSek poeta nam się odezwał. Dziwni są ci zardzewiałi kibice ani zbyt śmieszni ani zbyt mądrzy.
W Rzeszowie bez zmiany
Resovia Pany.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij