https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-16 16:48:12

Patryk Tetlak został nowym zawodnikiem Sokoła Nisko

Patryk Tetlak (z lewej) został nowym piłkarzem beniaminka 4 ligi (fot. Krzysztof Lubomski)
Patryk Tetlak (z lewej) został nowym piłkarzem beniaminka 4 ligi (fot. Krzysztof Lubomski)
Rozpoczyna się ulubiony okres wszystkich kibiców. Już powoli słychać o pierwszych ruchach transferowych. Beniaminek czwartej ligi pozyskał wychowanka Stali Mielec.
 
Patryk Tetlak został nowym zawodnikiem czwartoligowego Sokoła Nisko. Urodzony w Mielcu obrońca ma 23-lata, a w minionym sezonie występował w Czarnych Połaniec. To póki co pierwsze wzmocnienie niżan, jednak klub nie próżnuje i rozgląda się za kolejnymi.
 
Jak poinformował portal nowiny24.pl, w kręgu zainteresowań beniaminka jest Mateusz Rutyna, który w poprzednim sezonie był zawodnikiem Wisłoka Wiśniowa. Sokół trenuję od ponad dwóch tygodni i jak zapowiada jego trener, Rafał Leśniowski, więcej o wzmocnieniach będzie można mówić po pierwszych grach kontrolnych.
 
-Chcemy utrzymać kadrę z poprzedniego sezonu i wzmocnić się kilkoma zawodnikami. Trenujemy od 1 czerwca, a po pierwszych sparingach będziemy mogli powiedzieć więcej o ewentualnych wzmocnieniach - powiedział na łamach Nowin, szkoleniowiec zielono-czerwonych.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Bingi 2020-06-16 22:19:07 2 3

Sokół Nisko w tabeli będzie nisko

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij