2020-06-16 18:24:47

Sylwia Matuszczyk oficjalnie w Eurobud JKS Jarosław!

fot. MKS Perła Lublin
fot. MKS Perła Lublin
Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy ponad dwa tygodnie temu. Dziś już oficjalnie, jarosławski klub ogłosił pierwsze wzmocnienie.
 
Sylwia Matuszczyk została dziś zaprezentowana jako nowa zawodniczka Eurobudu JKS Jarosław, który na co dzień graja w PGNiG Superlidze kobiet. Obrotowa w minionym sezonie, była zawodniczką MKS-u Perła Lublin z którym świętowała tytuł mistrza Polski.
 
Nowa szczypiornistka jarosławskiej ekipy, od 2014 roku występuje w kadrze narodowej. Ponadto może pochwalić się trzykrotnym zdobyciem złotego i raz brązowego medalu Mistrzostw Polski. Warto wspomnieć że nowa niebiesko-czarna, ma swoim dorobku także zdobycie Pucharu Polski, Challenge Cup, a także udział w Pucharze EHF.
 
Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec wzmocnień, bowiem jak poinformował portal nowiny24.pl, do ekipy Vita Teleckiego mogą dołączyć Ołesia Parandij i Valentina Nestsiaruk. Zapowiada się więc bardzo ciekawe lato przy Poniatowskiego 63A.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij