https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-09 09:18:00

sparing: Unia Tarnów - Wisłoka Dębica 1-0. Tomasz Libera zostaje na kolejną rundę

W sobotę Unia Tarnów pokonała Wisłokę Dębica 1-0 w meczu kontrolnym. Spotkanie podzielono na trzy tercje po 35 minut. Kilka dni wcześniej nowy kontrakt z ekipą "biało-zielonych" podpisał Tomasz Libera.
 
Wisłoka Dębica już rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu w 3 lidze. W sobotę piłkarze Dariusza Kantora przegrali z Unią Tarnów 0-1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Wiktor Matyjewicz. W ekipie "biało-zielonych" testowanych było trzech młodzieżowców. Zabrakło natomiast z przyczyn osobistych Bartłomieja Makowskiego, Sebastiana Fedana, Jana Pelca oraz Patryka Zygmunta.
 
W tygodniu poprzedzającym ten mecz nowym kontraktem z ekipą z Dębicy związał się Tomasz Libera. Umowa będzie obowiązywać co najmniej do konca rundy jesiennej. W drużynie prowadzonej przez Dariusza Kantora nie będą grać już Rafał Michalik oraz Szymon Gwiazda. Pierwszy wrócił do Stali Stalowa Wola, a drugi został zawodnikiem Unii Tarnów.
 
Piłkarze "Jaskółek" wygrali swoją grupę w 4 lidze małopolskiej, ale wciąż czekają na termin barażowego starcia z Cracovią II Kraków. W ekipie z Tarnowa w meczu z Wisłoką nie zagrali Szymon Gwiazda oraz Rafał Sumara, którzy leczą kontuzję. Ponadto nie wystąpił Roman Vorobei z powodu kwarantanny. Natomiast Artur Biały nie pojawił się na sparingu z powodów osobistych.

Unia Tarnów - Wisłoka Dębica 1-0 

1-0 Wiktor Matyjewicz
 
Unia Tarnów I: Marek- Węgrzyn, Malisz, Matyjewicz- Tyrka, Ostrowski, Nowak,Nytko-Adamski, Popiela, Wardzała
Unia Tarnów II: Lisak (Kwiek) - Zając, Oszust, Abovyan – Wójcik, Orlik, Malik (zawodnik testowany Wisła Kraków), Miłkowski – Leżoń, Kanarek, Starzyk.
 
Wisłoka Dębica I: Dybski - Cabała, Remut, Król - Wrzosek, Sojda, Rębisz, Łanucha, Pawlak - testowany1, Prokop
Wisłoka Dębica II: Dybski - Cabała, Partyka, Król - Siedlik, Lubera, Kogut, Łanucha, Pawlak - testowany1, Prokop
Wisłoka Dębica III: Libera - Remut, testowany2, Kogut, - Rębisz, Sojda, Wrzosek, testowany3, Partyka - Lubera, Siedlik.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Kierownik mopsu 2020-06-09 09:56:12 0 5

Co się stało że jeszcze nie ujadają dębickie psy

LKS1978-:-KS1908 2020-06-09 11:13:51 1 7

Tak ludowy klub sportowy to nadzieja dla Dębicy, to Igloopol klub który wchłonie ks wisioke

Rob 2020-06-09 18:43:52 0 1

Czyżby dziadek Niemiec nie wybudził się z hibernacji? Przecież nie będzie barażu i awans dla obu ekip. Musicie tak zrobić, bo zejdę!!!! Jak mawiał znajomy - " zostawcie naleśnika, niech leży".

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij