https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-09 19:26:58

Wisłoka Dębica zagra towarzysko z Igloopolem Dębica!

Biało-zieloni na łamach swoich portali poinformowali o bardzo ciekawej akcji, a jej zwieńczeniem będzie mecz na boisku. Jak poinformował klub, będzie także transmisja.
 
Wisłoka Dębica już 20 czerwca 2020 roku zagra z Igloopolem Dębica w towarzyskim meczu derbowym. Jak czytamy, cała akcja ma na celu "podreperowanie" budżetów obu klubów. Wydarzenie zostało objęte patronatem przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.
 
Konkrety dotyczące tego spotkania zostały omówione na początku marca, a wydarzenie ma przynieść korzyści zarówno dla Wisłoki jak i Morsów. Jest to napewno szansa na przywrócenie sportowych emocji dla dębickiego społeczeństwa.
 
Liczą na angaż kibiców
 
Kluby chcą w to zaangażować kibiców, by ci rywalizowali na wirtualne bilety, zakupione zarówno przez sympatyków biało-zielonych jak i kibiców biało-niebieskich. Spotkanie ze względu na panującą sytuację, odbędzie się bez udziału sympatyków.
 
Będzie transmisja na żywo
 
Dębiczanie wpadli więc na pomysł, aby przeprowadzić otwartą transmisję na kanale Wisłoki. Za produkcję ma być odpowiedzialna będzie telewizja MTTolo.TV, której właścicielem jest dobrze znany na podkarpackim podwórku, Mieczysław Turczyn.
 
Trzecioligowiec zachęca wszystkich jego kibiców, aby włączyli się do akcji, solidnie wspierając biało-zieloną dumę naszego miasta. Koszt biletu na sektor gospodarzy to symboliczne 10 zł. Wpłat należy dokonywać na koncie zrzutki, która znajduje się TUTAJ.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij