https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-09 20:45:53

Piłkarze Stali Stalowa Wola przedłużyli kończące się umowy

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Wielu sympatyków z pewnością niepokoiło się jak to będzie z zawodnikami, którym kończą się umowy. Klub wydał w tej sprawie specjalny komunikat.
 
Stal Stalowa Wola poinformowała, że dziś zostały przedłużone umowy zawodnikom, którym te kończyły się wraz z końcem czerwca. Zabieg ten miał na celu odciążyć psychicznie piłkarzy, by ci nie myśleli o nich, gdy rozgrywki będą wkraczać w deycdującą fazę.
 
-Dążyliśmy do tego by żadne sprawy poza boiskowe nie zaprzątały głowy zawodnikom. Przed klubem i drużyną ważny okres i na nim chcemy się teraz w stu procentach skupić – mówi dyrektor sportowy „StalówkiWojciech Fabianowski.
 
Rozmowy na finiszu
 
Zielono-czarni poinformowali także, że prowadzą rozmowy z Wisłą Płock oraz Legią Warszawa, celem przedłużenia wypożyczeń Adriana Szczutowskiego i Bartłomieja Ciepieli. Obaj piłkarze pierwotnie miel wrócić do swoich klubów po 30 czerwca.
 
-Jesteśmy już po słowie z Wisłą Płock w sprawie przedłużenia o miesiąc wypożyczenia Adriana oraz z Legią Warszawa, której zawodnikiem jest Bartek. W tych dwóch przypadkach czekamy tylko na sfinalizowanie spraw formalnych związanych ze stosownymi dokumentami – dodał.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Go 2020-06-10 15:08:23 3 2

Fabianowski no dokonales niemożliwego brawo bo już Bayern chciał ich podkupic

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij