https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-09 08:11:19

Szymon Gwiazda został nowym piłkarzem Unii Tarnów!

Były zawodnik biało-zielonych wrócił do korzeni i został już zgłoszony przez nowy klub. Snajper w ekipie Jaskółek grał ostatnio niemal siedem lat temu.
 
Szymon Gwiazda został zgłoszony do rozgrywek przez czawartoligową, póki co, Unię Tarnów. 20-letni napastnik w rundzie jesiennej reprezentował barwy grającej szczebel wyżej, Wisłoki Dębica. Tam rozegrał 14 spotkań, przebywając na murawie w sumie przez 609 minut. W tym czasie uzbierał dwie żółte kartki.
 
Nowy klub tarnowianina, czekają baraże o awans do 3 ligi gr IV, gdzie zmierzą się z drugim garniturem Cracovii. Termin tego spotkania nie jest jeszcze znany. Młody zawodnik najprawdopodobniej jednak w nim nie wystąpi, bowiem obecnie leczy kontuzję.
 
Zawodnik pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle, stawiał w ekipie Jaskółek, z której po raz pierwszy odszedł po rundzie jesiennej sezoniu 2012/13 do Legii Warszawa. Tam spędził zaledwie pół roku i ponownie wrócił do ekipy z Tarnowa.
 
Kolejnym przystankiem w karierze młodego gracza, były przenosiny do Podbeskidzia Bielsko-Biała, gdzie spędził półtorej rundy. Ponadto występował także przez dwa i pół sezonu w Progresie Kraków oraz zaliczył pół roku w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij