https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-08 18:57:00

Łukasz Mierzejewski zostaje w Avii Świdnik!

Podobne tematy Avia Świdnik 3 liga gr. IV
Łukasz Mierzejewski (na zdjęciu z lewej) przedłużył umowę z Avią Świdnik (fot. Avia Świdnik)
Łukasz Mierzejewski (na zdjęciu z lewej) przedłużył umowę z Avią Świdnik (fot. Avia Świdnik)
Łukasz Mierzejewski w sezonie 2020/21 nadal będzie trenerem Avii Świdnik. Trzecioligowiec przedłużył umowę z 37-letnim szkoleniowcem o kolejny sezon.
 
Avia Świdnik w sezonie 2019/20 zajęła 9. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Przed sezonem ekipę z lubelszczyzny objął Łukasz Mierzejewski, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Bednaruka. Teraz włodarze klubu ze Świdnika zdecydowali, że Mierzejewski również w kolejnej kampanii będzie prowadził ekipę Avii.
 
- Cieszę się, że ten kontrakt został przedłużony. Mam teraz okazję dalej budować tę drużynę. Udało się stworzyć coś fajnego i szkoda byłoby to zostawić i się rozstać. To będzie fajne wyzwanie na kolejny sezon. Trzeba ciężko pracować, by efekty naszej pracy były widoczne na boisku – powiedział Łukasz Mierzejewski dla oficjalnej strony klubu.
 
- Avia, to poukładany klub, dla takiego trenera jak ja, który dopiero zaczyna prace w tym zawodzie jest to bardzo fajne miejsce do rozwoju. Chcemy utrzymać większość składu. Planujemy jedynie kosmetyczne zmiany. Drużyna udowodniła na boisku, że potrafi wygrywać z najlepszymi – dodał opiekun Avii.
 
Również zadowolenia z pracy Łukasza Mierzejewskiego nie ukrywał prezes klubu, Radosław Szczerba. - Jestem zadowolony z pracy jaką wykonał w minionym sezonie trener Mierzejewski, pomimo decyzji o wcześniejszym zakończenia sezonu, udało nam się wspólnie zbudować ciekawą kadrę, która udowodniła w szczególności w bezpośrednich meczach z czołówką ligi, że jesteśmy w stanie z każdym powalczyć o punkty. Trener Mierzejewski ma konkretną wizję budowania zespołu, która pokrywa się z oczekiwaniami zarządu, między innymi dlatego rozmowy dotyczące przedłużenia współpracy były bardzo konkretne i przebiegły szybko - powiedział
 
- Trener jest osobą niezwykle ambitną, która wymaga wiele od siebie, ale przede wszystkim od zawodników. Doświadczenie, które zdobył jako zawodnik klubów ekstraklasy oraz reprezentacji Polski jest dziś nieocenione w pracy trenerskiej. Przed nami nowy sezon i jestem przekonany, że trener Mierzejewski wprowadzi piłkarską drużynę Avii na jeszcze wyższy poziom - podsumowuje Radosław Szczerba.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Krewbóg 2020-06-08 19:35:09 7 2

Lubelskie Live.

Krewbóg 2020-06-08 19:35:09 7 2

Lubelskie Live.

obb 2020-06-08 21:55:50 3 6

@Krewbóg

I cały miesiąc będziesz miał popsuty bo pojawiła się tu informacja o Avii Świdnik, która w przyszłym sezonie będzie rywalem Siarki Tarnobrzeg, Wólczanki Wólka Pełkińska, Wisłoki Dębica, Sokoła Sieniawa, KS Wiązownica, a może też i Stali Stalowa Wola? Jeśli tak to współczuję

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij