https://www.dikyspray.pl/


2020-07-11 10:50:00

Cztery transfery w Avii Świdnik

Szeregi Avii Świdnik zasiliło czterech nowych graczy. W ekipie prowadzonej przez Łukasza Mierzejewskiego będą grać Rafał Kursa, Andrzej Sobieszczyk, Patryk Drozd oraz Rafał Dobrzyński. 
 
 
27-letni bramkarz Andrzej Sobieszczyk (ostatnio Hetman Zamość) oraz obrońcy 18-letni Patryk Drozd (Granit Bychawa), 19-letni Rafał Dobrzyński (Chełmianka Chełm) i 27-letni Rafał Kursa (także Hetman Zamość) - to czwórka nowych piłkarzy, którzy w nadchodzącym sezonie będą bronić barw trzecioligowej Avii Świdnik.
 
Najbardziej ogranym zawodnikiem spośród tej czwórki jest zapewne Rafał Kursa, były piłkarz m.in. Wisły Puławy, Lublinianki, Stali Rzeszów czy Hetmana Zamość.
 
- Zdecydowałem się na transfer do Avii Świdnik ze względu na poziom sportowy i organizacyjny klubu. Powstała tu fajna drużyna, z dobrym sztabem szkoleniowym, jak i również odpowiada mi sposób, w jaki zarządzany jest klub. Ze swojej strony oferuję charakter do gry i doświadczenie. Wierzę, że możemy sporo namieszać w przyszłym sezonie - powiedział Rafał Kursa w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu.
 
Sporo doświadczenia w szeregi drużyny ze Świdnika będzie miał okazję wnieśc także golkiper Andrzej Sobieszczyk, który stał pomiędzy słupkami takich klubów jak Puszcza Niepołomice czy Motor Lublin.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Gość 2020-07-15 13:09:46 0 0

Klub że Świdnika to chyba najlepiej zarządzany klub na Lubelszczyźnie Stabilny finansowo z ciekawą rozwinięta baza treningowa. Można śmiało powiedzieć z przyszłością. Jedyny mankament to brak swoich czyli młodych wychowanków klubu którzy mogliby w znacznym stopniu wzmacniać drużynę. Miejmy nadzieję że również i to się zmieni.

Oli 2020-07-31 21:20:14 0 0

Kolejni zawodnicy dlączyli do Avii . ..Kamil Oziemczuk oraz Michał Adrosiuk info na avia-swidnik.pl

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij