2020-07-11 13:47:18

Dariusz Marzec: Zachowujemy się jak frajerzy

fot. PGE Stal Mielec
fot. PGE Stal Mielec
Mielczanie przegrali wczoraj w Nowym Sączu. Biało-niebiescy nadal mają spore szanse na bezpośredni awans do piłkarskiej elity. Zdenerwowania nie krył szkoleniowiec Stali.
 
PGE Stal Mielec walczy o awans do PKO Ekstraklasy, jednak wczoraj przydarzyła jej się wpadka. Jak pisaliśmy, zadziałał efekt nowej miotły, bowiem Sandecja Nowy Sącz przystępowała do meczu z Marcinem Jałochą oraz Pioterm Świerczewskim na ławce. Górą w tym meczu okazali się gospodarze, a zdenerwowania nie krył szkoleniowiec biało-niebieskich.
 
-No co tu powiedzieć po takim meczu, zachowujemy się jak frajerzy. Mamy cel do zrealizowania i zaczynam nam się to wymykać. Zachowujemy się jak Robin Hood, bogatym zabieramy, biednym oddajemy, tylko że nie stać nas na to bo my teraz gramy z samymi biednymi, każdy potrzebuje punktów - grzmiał na konferencji Dariusz Marzec.
 
-To co chciałem powiedzieć zespołowi, to już powiedziałem w szatni. Wypada mi podziękować drużynie przeciwnej i życzyć utrzymania w pierwszej lidze - zakończył szkoleniowiec mielczan.
 
Poniżej prezentujemy pełny zapis konferecji pomeczowej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij