https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-11 10:18:00

Tomasz Brzyski i Dawid Brzozowski w Chełmiance Chełm!

Tomasz Brzyski będzie grał z Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Tomasz Brzyski będzie grał z Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Tomasz Brzyski oraz Dawid Brzozowski będą w przyszłym sezonie grać w Chełmiance Chełm. Trzecioligowiec sprowadził już dwunastu nowych graczy.
 
Tomasz Brzyski i Dawid Brzozowski będą w nadchodzącym sezonie grać w Chełmiance Chełm. Trzecioligowiec tym samym sprowadził już dwunastu graczy.
 
- Potrzebowaliśmy do formacji obronnej piłkarza z dużym doświadczeniem, z ograniem w wyższych ligach, który też może dużo dać drużynie w ofensywie. Wiek w przypadku byłego zawodnika Legii akurat dla nas nie ma znaczenia. Tomek Brzyski jest w ciągłym treningu, prowadzi sportowy tryb życia ima jeszcze mnóstwo sił do walki i biegania - powiedział prezes Chełmianki, Grzegorz Gardziński.
 
38-letni zawodnik podpisał z trzecioligowcem roczną umowę. - Uzgodniliśmy, że po sezonie usiądziemy do rozmów na temat dalszej ewentualnej współpracy - dodał Gardziński. Ponadto z Motoru Lublin wypożyczony został Dawid Brzozowski.
 
- Potrzebowaliśmy młodego, zdolnego zawodnika, który coś da tej drużynie. Dawid trenował z nami przez ponad tydzień, z bardzo dobrej strony pokazał się w sparingach, w meczu z Orlętami wywalczył rzut karny, dlatego też postanowiliśmy go wypożyczyć. Dla samego zawodnika pobyt w Chełmiance i gra w seniorach w wieku zaledwie 17 lat, to szansa na właściwy rozwój. Dawid w naszym klubie ma się od kogo uczyć. Musi zrobić kolejny odważny krok w swojej przygodzie z piłką, jeśli chce grać na wyższym poziomie - podkreśla w rozmowie z oficjalną  stroną Chełmianki, trener Konojacki.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Varga 2020-07-11 12:32:00 3 1

Dopiero co byli na skraju upadku, a tu takie ruchy transferowe. Co najmniej zastanawiające.

dede 2020-07-11 18:18:11 0 0

Maja tego sponsora co górnik łęczna kopalnie węgla Bogdanka ale to tylko kilkanascie procent
Rzeczywiscie w tym sezonie aby nie robić zadłuzenia klubu po odebraniu dotacji z miasta zarzad dal wolna reke zawodnikom i po spadku chcieli to przeczekac rok dwa moze trzy w nizszej lidze czekajac na lepsze czasy ( tak na marginesie madra decyzja patrzac na to np co zrobil zarzad hetmana zamosc zadluzajac zespol )
Podobno prezydent postanowil pomoc
Pozyjemy zobaczymy z tego co mowia chca sie spokojnie utrzymac

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij