https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-05 11:44:57

Sebastian Ciołek został zawodnikiem Chełmianki Chełm

Sebastian Ciołek będzie grał w Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Sebastian Ciołek będzie grał w Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Sebastian Ciołek nie pozostawał długo bez klubu po tym jak rozstał się z Sokołem Sieniawa. 29-letni bramkarz będzie w nadchodzącym sezonie grał w Chełmiance Chełm. Umowa obowiązywać będzie przez rok.
 
Sebastian Ciołek podpisał umowę z Chełmianką Chełm. Jest to pierwszy zawodnik pozyskany przez klub z Chełma w obecnym okienku transferowym. Dla 29-latka to powrót po dziewięciu latach do Chełmianki. Były piłkarz Sokoła Sieniawa z ekipą z Chełma związał się rocznym kontraktem.
 
- Po zakończonych przedwcześnie rozgrywkach i decyzji, że wszystkie drużyny zostają w III lidze, tyle że poszerzonej, przeanalizowaliśmy bardzo wnikliwie naszą sytuację przede wszystkim tę finansową. Uznaliśmy, że uda się zbudować budżet, który pozwoli nam w nowym sezonie skutecznie powalczyć o pozostanie w III lidze. Żeby tak się stało, drużynę musimy solidnie wzmocnić, dlatego też postanowiliśmy pozyskać kilku doświadczonych już piłkarzy. Pierwszym jest właśnie Sebastian Ciołek, bo zespół należy budować od defensywy -  powiedział Grzegorz Gardziński cytowany przez oficjalną stronę Chełmianki.
 
- Cieszymy się, że Sebastian po dziewięciu latach wraca do Chełmianki. Zresztą sam zawodnik chciał też do nas przyjść, a wiadomo, że jeśli obie strony chcą, to wtedy łatwiej o osiągnięcie szybszego porozumienia. Tak też było w przypadku Sebastiana - dodał prezes trzecioligowca.
 
Ciołek w swojej karierze grał między innymi w Stali Stalowa Wola, Stali Sanok, Cosmosie Nowotaniec, Hetmanie ŻółkiewkaStali Kraśnik oraz w Sokole Sieniawa. O miejsce w składzie będzie rywalizował z 20-letnim Jakubem Szymkowiakiem.
 
- Jesteśmy przekonani, że Kuba tylko skorzysta na przyjściu Sebastiana do klubu. Ciołek jest już doświadczonym bramkarzem, od którego Szymkowiak może się sporo nauczyć. Rywalizacja obu tych zawodników na pewno będzie ciekawa. Przed nami bardzo trudna rudna, bo oprócz spotkań ligowych, w lipcu czekają nas jeszcze zaległe pucharowe boje, a jesienią zapewne mecze Pucharu Polski już nowej edycji. Jest więc dużo grania, myślę, że obaj bramkarze będą mieli okazję do zaprezentowania swoich możliwości – twierdzi Jan Konojacki, trener Chełmianki.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Rks 2020-06-05 11:47:55 2 0

Brawo Sebastian, dobry ruch.

~anonim 2020-06-07 08:12:59 0 0

Witamy w Chełmiance ! Solidny bramkarz, który już u nas bronił. Brawo działacze, brawo Seba ! Walka walka walka - Chełmianka !!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij