http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-06-06 13:31:00

Co słychać w Chełmiance Chełm? "Naszym celem jest zbudowanie szerokiej kadry"

fot. Motor Lublin
fot. Motor Lublin
Chełmianka Chełm powoli przygotowuje się do sezonu 2020/21  w 3 lidze gr. IV. Działacze ekipy z Chełma pozyskali już Sebastiana Ciołka. W ciągu kolejnych dni do klubu dołączą następni zawodnicy. Kadra zespołu ma być skompletowana do 20 czerwca.
 
Chełmianka Chełm w poprzednim sezonie zajęła przed ostatnie miejsce w tabeli, jednak wobec przedwczesnego zakończenia rozgrywek oraz braku spadków ekipa z lubelszczyzny utrzymała się w gronie trzecioligowców. Działacze klubu planują wzmocenienie drużyny, aby powalczyć o utrzymanie w trzeciej lidze. Ekipa z Chełma już dokonała pierwszego transferu.Do drużyny prowadzonej przez Jana Konojackiego dołączył Sebastian Ciołek z Sokoła Sieniawa, o czym informowaliśmy TUTAJ.
 
Jednak to nie koniec transferów do Chełmianki. Działacze prowadzą też rozmowy z kolejnymi zawodnikami. - Jesteśmy po pierwszych spotkaniach z dwoma doświadczonymi defensorami, w najbliższych dniach będziemy rozmawiać w sprawie pozyskania defensywnego pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Szukamy też środkowego pomocnika, kreatywnego, o dobrym przeglądzie pola. Naszym celem jest zbudowanie szerokiej kadry, mieszanki rutyny z młodością - powiedział Jan Konojacki dla oficjalnej strony trzecioligowca.
 
- Na ten moment nie szukamy młodzieżowców, będziemy opierać się na zawodnikach z Chełma. Mam tu na myśli Jakuba Szymkowiaka, ale również Rafała Dobrzyńskiego, Dawida Salewskiego, Michała Grądza, Pawła Wójcickiego, Piotra Adamskiego, Dominika Dąbrowskiego, Dawida Lewkowicza czy Kamila Leśniaka - twierdzi opiekun Chełmianki Chełm.
 
Trener ekipy z Chełma planuje rozpocząć przygotowania do nowego sezonu 20 czerwca. Do tego czasu liczy, że będzie miał całą kadrę do dyspozycji, a przynajmniej 90%. - Monitorujemy dokładnie rynek, kilku zawodników, których chcielibyśmy pozyskać, ma niestety ważne na jeszcze jeden sezon kontrakty w innych klubach, niemniej jednak zostawiamy sobie miejsce na jeden lub dwa transfery w lipcu, bo z doświadczenia wiemy, że zawsze coś może wydarzyć się w ostatnim momencie. Liga ma ruszyć na początku sierpnia, zatem jest jeszcze trochę czasu - mówi z kolei prezes klubu, Grzegorz Gardziński.

Kontrakt z Chełmianką Chełm w zeszłym tygodniu przedłużył Kacper Duduś. To 23-letni lewy obrońca, który w zimie dołaczył do trzecioligowca z Lidera Włocławek. Duduś jest wychowankiem Górnika Łęczna.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 8

Rozwiąż działanie =

Bartek 2020-06-06 15:05:41 9 4

Bawią mnie te komentarze podkreślające, że to jest strona podkarpacielive. Jak mnie jakiś temat nie interesuje to po prostu nie klikam w artykuł. Zmusza was ktoś do czytania artykułów o drużynach z innych województw? Krzywada wam się dzieje? Czy jesteście po prostu malkontentami w każdej dziedzinie życia? A może potrzebujecie trollowania do życia jak tlenu? Przecież macie wybór i możecie na tej stronie czytać tylko artykuły dotyczące Podkarpacia...

Spejson 2020-06-06 14:19:27 5 3

Suguruję zmianę nazwy portalu na podkarpacko-lubelskieLIVE.

TylkoZKS 2020-06-06 14:24:51 5 3

Była zmiana na mapie i Chełm jest już w podkarpackim. Tak samo jak Zamość i Biała Podlaska.

Rks 2020-06-06 14:54:52 7 4

Tylko Chełmianeczka!

Bartek 2020-06-06 15:05:41 9 4

Bawią mnie te komentarze podkreślające, że to jest strona podkarpacielive. Jak mnie jakiś temat nie interesuje to po prostu nie klikam w artykuł. Zmusza was ktoś do czytania artykułów o drużynach z innych województw? Krzywada wam się dzieje? Czy jesteście po prostu malkontentami w każdej dziedzinie życia? A może potrzebujecie trollowania do życia jak tlenu? Przecież macie wybór i możecie na tej stronie czytać tylko artykuły dotyczące Podkarpacia...

~anonim 2020-06-06 18:25:44 2 4

Bartek ale ty jesteś tępy mnie interesuje liga podlaska a tu cisza.Wiesz dlaczego?

Bartek 2020-06-06 19:19:09 5 1

@anonim

Czyli widzę, że merytoryczna dyskusja przekracza twoje możliwości? No cóż, to już nie mój problem na szczęście. Weź mi tylko napisz proszę, jak fakt, że pojawiają się tu wiadomości o drużynach z Lubelszczyzny realnie wpływa negatywnie na Twoje życie? Chodzisz przez to głodny spać? Powoduje to jakieś choroby w twojej rodzinie? Krzywda się dzieje twoim bliskim przez to, że pojawił się tu tekst o Chełmiance? Nie chcesz to po prostu nie czytaj skoro aż tak negatywnie to na ciebie wpływa

~anonim 2020-06-07 10:21:23 0 0

Dokąd grają w łączonej lidze z Podkarpaciem jest to uzasadnione, natomiast powyżej już nie do końca(patrz te wszystkie mecyje o motorze) chyba że ad meczu z kimś z Podkarpacia.

Pepe99 2020-06-07 10:44:42 5 0

To chyba przekracza inteligencję napinaczy. Zamiast być dumnym ze powstałe portal o szerszych horyzontach niż lokalne podwórko to wola hejtować. Na ale tego trzeba mieć rozum.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij