https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-06 10:35:41

Dariusz Marzec: Myśmy dzisiaj dobrze się prezentowali, natomiast nie udało się wygrać

fot. PGE Stal Mielec
fot. PGE Stal Mielec
PGE Stal Mielec we wczorajszym meczu, podzieliła się punktami z Puszczą Niepołomice. Sprawdźcie jak ocenił je szkoleniowiec gospodarzy, Dariusz Marzec.
 
-Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że przeciwnik jest mocny. Większość swoich meczów wygrał na wyjeździe, większość punktów zgromadził z wyjazdów. Zagraliśmy niezły mecz, ale zabrakło nam szczęścia, jednej bramki, która była blisko. Jeśli taka będzie postawa do końca rundy, to swój cel osiągniemy - powiedział Dariusz Marzec.
 
-Na dzisiaj Jakub Wrąbel wygrał rywalizację w naszej bramce i udowadnia to w każdym meczu. Graliśmy dwa dni temu ciężki mecz i chłopcy odczuwają to. Tylko kilku zawodników w pierwszej jedenastce zagrało drugi cały mecz z rzędu - skomentował postawę golkipera. szkoleniowiec PGE Stali Mielec
 
-Mamy jeszcze dziesięć meczów do końca, trzeba było dać bodziec tym zawodnikom, którzy dotychczas dostali mniej minut, a szanować tych pełnowartościowych - jeśli wynik byłby dobry, pewnie odpoczęliby całkowicie. Patrząc chociaż na dzisiejszy mecz Wigier Suwałki i Miedzi Legnica, to pod kątem fizycznym Miedź wyglądała dzisiaj od nas gorzej. Myśmy dzisiaj dobrze się prezentowali, natomiast nie udało się wygrać, jest jeden punkt i trzeba go szanować - stwierdził trener biało-niebieskich.
 
Poniżej cała konferencja prasowa.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij