https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-06 10:19:42

Tomasz Tułacz: Jako wychowanek Stali, życzę temu klubowi awansu do ekstraklasy

Nasz jedyny pierwszoligowiec wczoraj zremisował u siebie z Puszczą Niepołomice. Zobaczcie co po meczu powiedział szkoleniowiec gości, Tomasz Tułacz.
 
-Możemy być zadowoleni z jednego punktu na boisku faworyta. W mojej ocenie mecz w pierwszej połowie był wyrównany, oba zespoły stworzyły sobie okazje. W drugiej połowie zapłaciliśmy za determinację z poprzedniego spotkania z przed trzech dni - powiedział Tomasz Tułacz.
 
-Nie wyglądaliśmy dziś najlepiej pod względem motorycznym. Cieszę się jednak, że zdołaliśmy zagrać tak, by utrudnić przeciwnikowi możliwość zdobycia bramki. Trzeba oddać chłopakom, że w akcjach defensywnych byli bardzo ofiarni i zagrali na dużej odpowiedzialności - dodał szkoleniowiec Puszczy Niepołomice.
 
-Na pewno minusem było to, że w drugiej połowie nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i szybko oddawaliśmy ją rywalowi. Jako wychowanek Stali, życzę temu klubowi awansu do ekstraklasy. Stal ma bardzo dobry zespół i myślę, że osiągnie ten cel - stwierdził urodzony w Mielcu trener.
 
Poniżej cała konferencja prasowa.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij