https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-04 21:59:00

Dariusz Marzec: Mam nadzieję, że zdobędziemy komplet punktów

fot. Stal Mielec
fot. Stal Mielec
Puszcza Niepołomice jest niewygodnym przeciwnikiem. Przyjadą tutaj, aby urwać nam punkty. Nas nie stać na stratę punktów w domowym meczu, więc zagramy o pełną pulę - powiedział Dariusz Marzec przed meczem PGE FKS Stali Mielec z Puszczą Niepołomice.
 
- Będzie to kolejny ciężki mecz w tej rundzie, jak każdy inny, ponieważ cele mamy niezmienne. Puszcza Niepołomice jest niewygodnym przeciwnikiem. Przyjadą tutaj, aby urwać nam punkty. Nas nie stać na stratę punktów w domowym meczu, więc zagramy o pełną pulę. Wiemy, że to nie będzie łatwy mecz i z szaunkiem podchodzimy do przeciwnika i mam nadzieję, że zdobędziemy, tak jak w poprzedniej kolejce, komplet punktów - powiedział Dariusz Marzec.
 
- Wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry - stwierdził opiekun PGE FKS Stali Mielec. Czy w czasie pandemii znika atut własnego boiska? - Ciężko powiedzieć. Wiadomo, że kibic jest dwunastym zawodnikiem i na pewno lepiej by nam się grało, gdyby trybuny były zapełnione. Cieszymy się, że niedługo kibice powrócą na stadiony i wtedy będzie nam łatwiej - kontynuuje Marzec.
 
Dlaczego w meczu z Miedzią nie wystąpił Andreja Prokić? - Na jego pozycji zagrał Bartłomiej Kiełbasa, z którego jesteśmy zadowoleni. Zdołał unieść ciężar tego meczu. Uważam jego występ za dobry. Andreja miał wejść, ale zostaliśmy osłabieni i musiałem zmienić zmianę - zakończył Dariusz Marzec.
 
Cała konferencja prasowa dostępna poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij