2020-05-20 17:14:00

Konferencja Motoru Lublin. "Przygotowujemy się do rozgrywek 2 ligi"

Podobne tematy 2 liga Motor Lublin
fot. Motor Lublin
fot. Motor Lublin
Zobaczcie konferencję prasową Motoru Lublin. Paweł Majka oraz Mirosław Hajdo odpowiadali na pytania dziennikarzy.
 
- Chcę na początku podziękować wszystkim, którzy nas wspierają. Ponadto dziękuje całej drużynie i trenerowi, Mirosławowi Hajdo. Całemu sztabowi trenerskiemu, który pracuje w klubie. Dziękuje również prezydentowi miasta, Krzysztofowi Żukowi. Całemu miasto oraz wszystkim podmiotom, które nas wspierały za zaufanie - rozpoczął konferencję prasową Paweł Majka.
 
- Przygotowujemy się do rozgrywek 2 ligi. Jest to zupełnie inna liga niż trzecia. Najperw tę ligę będziemy chcieli poznać i zobaczymy jak się w niej funkcjonuje. Natomiast, jeśli nadarzy się okazja to będziemy chcieli awansować do pierwszej ligi - kontynuuje prezes Motoru Lublin.

Na jakim etapie są rozmowy ze Zbigniewem Jakubasem? - Na początku 2019 roku, jak zmieniała się koncepcja na funkcjnowanie klubu to wprost było powiedziane, że gmina Lublin szuka inwestora. Pan Zbigniew Jakubas już w 2019 roku wsparł nas finansowo i nadal deklaruje wsparcie. Natomiast musimy podjąć pewne procedury i to potrwa kilka miesięcy. Natomiast mamy deklaracje i niedługo będziecie mogli państwo osobiście zadać pytania Panu Zbigniewowi Jakubsamowi i prezydentowi Krzysztofowi Żukowi. Mają oni w planach zorganiować w tej materii konferencję - mówi Paweł Majka na temat Zbigniewa Jakubasa.
 
Ilu piłkarzom kończą się kontrakty 30 czerwca? - Siedmiu zawodnikom. W najbliszym czasie będziemy rozmawiać z zarządem klubu na temat przedłużenia kontraktów. My mamy niedobór w kadrze bardziej niż nadwyżkę. Możliwe, że wszyscy chłopcy, którzy wywalczyli awans zostaną w klubie - powiedział z kolei, Mirosław Hajdo, trener Motoru.
 
Zobaczcie całą konferencję prasową Motoru Lublin.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij