https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-23 18:23:43

Grunwald Budziwój zbiera pieniądze na rozbudowę stadionu

Grunwald Budziwój, klub rzeszowskiej A-klasy, zbiera pieniądze na rozbudowę stadionu. W tym celu powstała specjalna zbiórka w serwisie zrzutka.pl. Każdy może pomóc.
 
- Po wielu miesiącach starań związanych z zapewnieniem dojazdu na stadion oraz poszerzeniem boiska Grunwald Budziwój wynegocjował z właścicielami sąsiednich działek warunki pozyskania gruntu - poinformował klub.
 
Stadion Grunwaldu Budziwój mieści się w Rzeszowie przy ul. Studzianki 11 (obecnie Budziwój jest dzielnicą Rzeszowa).
 
- Nasza baza sportowa na przestrzeni lat ulega systematycznej poprawie. W ostatnich latach postawiono pomieszczenia szatniowo-sanitarne, wykonano ogrodzenie i oświetlenie boiska treningowego, nawodnienie i odwodnienie oraz realizowana jest stała pielęgnacja płyty boisk, co można zaobserwować na własne oczy - przekonują działacze Grunwaldu Budziwój.
 
Obecnie w toku postępowań jest także projekt w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, które dzięki głosom mieszkańców dostał się do grona zakwalifikowanych do realizacji. W ramach projektu wykonane zostaną ogrodzenia od stron, które w przyszłości nie będą zmieniane oraz na postawieniu nowej trybuny sportowej na wzór już istniejącej.

By wesprzeć klub z Budziwoja kliknij tutaj: Rozbudowa stadionu KS Grunwald Budziwój

- Aby móc realizować kolejne zadania konieczne jest poszerzenie obecnych granic działki stadionowej. Obecne wymiary boiska 90x45m są minimalnym wymiarem boiska pełnowymiarowego. Aby móc grać w klasie okręgowej, o którą dzięki dobrym wynikom w ostatnim czasie walczą zawodnicy pierwszej drużyny, wymagany obszar gry wynosi 100x55m - czytamy na stronie zbiórki założonej przez przedstawicieli Grunwaldu Budziwój.

- Wszyscy wiemy jak problematyczny jest wjazd na sam obiekt. Planowana inwestycja przy wsparciu miasta Rzeszów przewiduje także dogodny wjazd na stadion (droga 5m), a w przyszłości miejsca parkingowe. Nasz stadion jest obiektem imprez kulturowych na Osiedlu Budziwój, na którym odbywały się i mamy nadzieję, że w przyszłości będą się odbywać lokalne imprezy masowe. Pragniemy, aby w jeszcze lepszych warunkach móc się na nich spotkać i wspólnie bawić.
  
- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to wygodny termin na jakiekolwiek zbiórki, ale mając na uwadze dotychczasowe wsparcia społeczne liczymy, że nam się uda! Chcemy dotrzeć do wszystkich grup społecznych związanych z naszym klubem. Zachęcamy kibiców, sponsorów, obecnych i byłych zawodników, rodziców dzieci uczęszczających do naszej Szkółki oraz ich rodziny, lokalnych sympatyków piłki nożnej, firmy i instytucje propagujące zdrowy styl życia do wsparcia naszej inicjatywy - przekonują działacze z Budziwoja. I zachęcają.

- Wszyscy tworzymy Grunwald, wszyscy gramy do jednej bramki!
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

TylkoZKS 2020-05-23 19:35:56 10 6

W Budziwoju nie ma resovii. Budziwój cały ze Stali!

1905 2020-05-23 18:45:58 7 13

Budziwój tylko Resovia !

TylkoZKS 2020-05-23 19:35:56 10 6

W Budziwoju nie ma resovii. Budziwój cały ze Stali!

RESOVIA 2020-05-23 22:26:04 6 3

Jedni zbieraja na stadion a inni na zeby po 37 sekundowej "walce"

Bandyta z Budziwoju 2020-05-24 13:14:55 0 0

Jaka zrzuta, od modernizacji stadionow jest samorzad,radni,urzednicy w magistracie pisza projekty unijne i kasa sie znajdzie. Chyba ze niema ludzi ktorzy nie maja takich kompetenci a szkoda to sa od tego firmy ktore taki projekt napisza i wezma kasiore z urzedu za dana usluge.Urzad ma prawo i obowiazek z naszych podatkow czynic dobro dla naszego spoleczenstwa.

do Bandyty 2020-05-25 18:20:45 0 0

Miasto co powinno robić a co robi inwestując z sport to dwie różne rzeczy. Grunwald nie jest jedynym przykładem gdzie przydałyby się inwestycje piłkarskie w mniejszych rzeszowskich Klubach. Okoliczne gminy lepiej dbają o swoje Kluby...niestety taka jest prawda

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij