https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-23 21:04:59

Wisłoka Dębica dopina kadrę na przyszły sezon! 18 piłkarzy dogadanych

Damian Lubera i Paweł Remut zostają przy Parkowej 1 na kolejny sezon (fot. Radosław Kuśmierz)
Damian Lubera i Paweł Remut zostają przy Parkowej 1 na kolejny sezon (fot. Radosław Kuśmierz)
Biało-zieloni nie próżnują i wykorzystują na maksa brak ligowych rozgrywek. Dziś trzecioligowiec poinformował o tym że kadra na kolejny sezon jest już prawie dograna.
 
Rozgrywki się zakończyły, więc na horyzoncie powoli wypatrujemy gorący okres, bowiem takim jest letnie okienko transferowe. Już niedługo rozpoczną się wszelkie zakulisowe rozmowy, połączone z budową drużyny na nowy sezon. Jak poinformowała Wisłoka Dębica, z klubem dogadało się póki co osiemnastu zawodników.
 
To doskonała wiadomość dla wszystkich sympatyków biało-zielonych. W tym gronie są Damian Łanucha, Sebastian Fedan oraz Bartłomiej Makowski i Sebastian Pawlak, którzy na Parkowej 1 zjawili się w zimie. Jak poinformował dyrektor sportowy klubu, rozmowy przebiegają sprawnie.
 
-Cieszę się, że rozmowy z zawodnikami przebiegają tak sprawnie i chciałem im za to gorąco podziękować. Razem z trenerem oraz zarządem wyczuwamy obustronne zaufanie na linii klub - piłkarze, co jest podstawowym elementem do dalszej współpracy. Tutaj wszystkim zależy na Wisłoce - powiedział dla oficjalnego klubowego serwisu, koordynujący rozmowy kontraktowe Wacław Maciosek.
 
Póki co jest jeden ubytek
 
Niemal każde okienko to czas pożegnań i niestety ta wiadomość nie ucieszy kibiców Wisłoki. Z klubem po sezonie pożegna się Kacper Maik, który postanowił przenieść się do Krakowa, gdzie zamierza podjąć studia oraz pracę. Dębiczanie deklarują jednak pełną pomoc w transferze młodego zawodnika do klubu z Małopolski.
 
Do poniedziałku zamknięta kadra?
 
Wisłoka planuje jak najszybciej zamknąć kadrę na przyszły sezon. Ta, jak informuje debicki klub, prawdopodobnie może zostać zamknięta już w poniedziałek. Póki co, jeszcze toczą się rozmowy m.in. z Tomaszem Liberą oraz Rafałem Michalikiem, który do klubu z Parkowej 1 jest wypożyczony ze Stali Stalowa Wola
 
Chcą zacząć przygotowania w pełnym składzie
 
Biało-zieloni jak już dogadają się ze wszystkimi piłkarzami, chcą przejść do etapu poszukiwania wzmocnień. Wacław Maciosek na łamach oficjalnego serwiu internetowego, poinformował że klub poszukuje 1-2 zawodników, którzy wzmocnią pozycję młodzieżowca. Dębiczanie przygotowanie zamierzają rozpocząć w pełnym składzie.
 
-Wielce prawdopodobne, iż do poniedziałku będziemy mieli praktycznie zamkniętą kadrę. Później skupimy się na pozyskaniu jednego lub dwóch zawodników do podbicia rywalizacji na pozycji młodzieżowca. Wraz z trenerem Darkiem Kantorem mamy takie założenie, żeby rozpocząć okres przygotowawczy w pełnym składzie - powiedział dyrektor sportowy dębiczan.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij