https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-23 15:45:05

Krzysztof Ropski podsumowuje sezon 2019/20 w wykonaniu Motoru Lublin [WIDEO]

Urodzony w Tarnowie snajper, podsumował sezon lubelskiego klubu (fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin)
Urodzony w Tarnowie snajper, podsumował sezon lubelskiego klubu (fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin)
Rozgrywki zostały już zakończone, a Motor uzyskał awans do drugiej ligi. Sezon, mimo że był krótszy niż zakładano, zakończył się sukcesem, wobec czego teraz jest czas na podsumowania.
 
Równo tydzień temu, zakończył się sezon w 3 lidze gr IV, a awans początkowo uzyskał tylko Motor Lublin. Ta decyzja wywołała sporo kontrowersji, jednak ostatecznie promocję do drugiej ligi uzyskał także Hutnik Kraków. Kampania 2019/20 jest już historią, wobec czego klub z Lublina postanowił poprosić Krzysztofa Ropskiego o jej podsumowanie.
 
Zawodnik ten, w Lublinie pojawił się dopiero w zimie i zdołał zagrać zaledwie jedno spotkanie. Szumu wobec tego transferu było co nie miara, jednak wszystko dobrze się skończyło. Snajper już teraz może się cieszyć z awansu oraz korony króla srzelców, którą musi się jednak podzielić z klubowym kolegą, Rafałem Królem. Obaj zdobyli po 16 goli.
 
Poniżej prezentujemy materiał zrealizowany przez MotorTV
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij