http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-05-20 09:00:17

Rafał Szymura może dołączyć do Asseco Resovii

Rafał Szymura może wkrótce dołączyć do Asseco Resovii. Fot. GKS Katowice
Rafał Szymura może wkrótce dołączyć do Asseco Resovii. Fot. GKS Katowice
Rafał Szymura może wkrótce zasilić drużynę Asseco Resovii. Były przyjmujący GKS-u Katowice rozstał się z klubem i poszukuję nowego pracodawcy. W minionym sezonie był jednym z liderów ekipy Dariusza Daszkiewicza. 
 
GKS Katowice w skandaliczny sposób rozwiązał kontrakty ze swoimi zawodnikami oraz trenerem. Przez to całe zamieszanie na liście transferowej znalazło się kilka ciekawych nazwisk. Jednym z nich jest Rafał Szymura. Jak udało nam się ustalić, 24-letni przyjmujący być może dołączy do Asseco Resovii, która potrzebuję jeszcze przynajmniej jednego zawodnika na tę pozycję. 
 
W ubiegłym sezonie pochodzący z Rybnika siatkarz wystąpił w 23 meczach i zdobył w nich 351 punktów. Był jednym z najlepszych zawodników drużyny Dariusza Daszkiewicza. Z pewnością transfer do Resovii dałby Rafałowi możliwość rozwoju i walki o najwyższe cele. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

stef 2020-05-20 20:06:26 1 0

Ma już klub i nie jest to Resovia bo Resovia ma już czterech przyjmujących oj dziewczyny dziewczyny piszecie to pod klikalnośc czy co bo bzdury wyssane z palca

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij