GKS Zamczysko Odrzykoń kolejnym klubem który rozstał się z Trenerem
W dniu dzisiejszym GKS Zamczysko Odrzykoń oraz Kamil Walaszczyk za porozumieniem stron, zdecydowali o rozwiązaniu umowy o pracę w charakterze trenera.
Kamil Walaszczyk pełnił funkcję szkoleniowca GKS Zamczysko Odrzykoń przez cztery sezony notując w tym czasie dwa awanse. Tuż po objęciu drużyny awansował z klasy B do A, po czym w kolejnej kampanii ligowej drużyna Zamczyska cieszyła się z awansu do okręgówki w której grała przez dwa kolejne sezony.
- To była niezwykle trudna decyzja dla obydwu stron. Kamil zrobił dla nas wiele dobrego i zawsze będzie miał u nas ogromny szacunek. Tak to w życiu bywa że czasem nadchodzi pora na zmiany. Ta dokonana zmiana z pewnością była jedną z najtrudniejszych w mojej dotychczasowej pracy prezesa GKS Zamczysko Odrzykoń! - tymi słowami trudną decyzję o zakończeniu współpracy z Kamilem Walaszczykiem podsumował Prezes GKS Zamczysko Odrzykoń Mariusz Rogala.
- Kamil w imieniu zarządu, zawodników jak i kibiców życzymy Ci wszystkiego co najlepsze w dalszej pracy zarówno jako trenera jak i zawodnika. Mamy nadzieję że zawsze miło będziesz wspominał nasze "Biało-zielone" barwy. My z naszej strony serdecznie dziękujemy Ci za ogrom pracy i serca które włożyłeś w rozwój naszego Klubu - dodaje Rogala
Na obecną chwilę nie znamy nazwiska nowego szkoleniowca. Wiemy że w najbliższym czasie funkcję tymczasowego szkoleniowca przejmie kapitan drużyny Piotr Bryś.
Czytaj także
2020-05-20 07:13
Spadli 2. razy z rzędu, ale się utrzymali. O kim mowa?
2020-05-20 07:05
Szesnastolatek z debiutanckim kontraktem w Stali Stalowa Wola
2020-05-20 09:00
Były przyjmujący GKS-u Katowice trafi do Asseco Resovii?
Komentarze (7)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.