https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-20 12:30:45

Kiedy wystartuje 2. Liga Żużlowa? "Przyspieszamy działania"

2 Liga Żużlowa przygotowuje się do startu (fot. Mariusz Sądy)
2 Liga Żużlowa przygotowuje się do startu (fot. Mariusz Sądy)
W przyszłym tygodniu odbędzie się telekonferencja z udziałem klubów 2. Ligi Żużlowej, którym bardzo zależy na rozegraniu sezonu 2020. Wszyscy działacze podkreślają chęć jazdy - mówi Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.
 
- Klubom zależy żeby zająć się tym tematem nawet wcześniej, niż planowaliśmy. Początkowo zamierzaliśmy prowadzić rozmowy tuż po starcie PGE Ekstraligi, ale przyspieszamy działania. Zrobimy wszystko, żeby druga liga żużlowa mogła ruszyć - mówi Zbigniew Fiałkowski w rozmowie z serwisem polskizuzel.pl.
 
Wstępnie start sezonu w 2. Lidze Żużlowej planuje się na początek sierpnia. Możliwe, że w związku z szybszymi rozpoczęciem rozmów uda się wystartować szybciej.
 
- Dołożymy starań żeby w 2020 roku doszło do rywalizacji na wszystkich trzech poziomach rozgrywkowych - kończy Zbigniew Fiałkowski.

W rozgrywach 2. Ligi Żużlowej jeździć będą dwie podkarpackie drużyny - Wilki Krosno i RzTŻ Rzeszów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij