2020-05-20 21:04:00

Robert Taht będzie grał w Asseco Resovii!

Robert Taht po dwóch latach wraca do Plus Ligi. Będzie grał w Asseco Resovii. (fot. Sir Safety Perugia)
Robert Taht po dwóch latach wraca do Plus Ligi. Będzie grał w Asseco Resovii. (fot. Sir Safety Perugia)
Robert Taht został zawodnikiem Asseco Resovii. 27-letni przyjmujący związał się z ekipą z Rzeszowa roczną umową.
 
Asseco Resovia ma już czterech przyjmujących. Tym razem klub z Podpromia pochwalił się kontraktem z Robertem Tahtem. 27-latek dołączył do ekipy Alberto Giulianiego dołączył z Sir Safety Perugia. Estończyk związał się z Resovią roczną umową.
 
- Dla Roberta Tähta będzie to powrót do PlusLigi. Estoński przyjmujący przez trzy lata występował w naszej lidze w barwach Cuprum Lubin. W latach 2015-2018 wystąpił w 75 spotkaniach, w których pojawił się na boisku w 249 setach. Zdobył w tym czasie 901 punktów (78 po asach, 55 po blokach i 768 po skutecznych atakach).
 
Po odejściu z Polski sezon spędził w Arkasie Izmir, a w niedawno zakończonym sezonie był klubowym kolegą Wilfredo Leona i podopiecznym trenera reprezentacji Polski Vitala Heynena we włoskim zespole Sir Safety Perugia. Z zespołem tym wywalczył Superpuchar Włoch. Na swoim koncie ma też mistrzostwo Estonii i wicemistrzostwo Turcji - czytamy na oficjalnej stronie Asseco Resovii.

Taht jest już czwartym przyjmującym w kadrze "Pasiaków". O miejsce w składzie będzie rywalizował z Nicolasem Szerszeniem, Klemenem Cebuljem oraz Rafałem Buszkiem.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-05-21 18:27:04 0 0

Po co ten Szerszeń wracał? Na wypożyczeniu przynajmniej by grał.

Kemot 2020-05-21 21:00:53 0 0

Szerszeń wam jeszcze pokaże co potrafi!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij