https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-04 17:19:46

Karpaty Krosno wznowiły treningi na boisku!

Drużyna Karpat Krosno ma za sobą pierwszą jednostkę treningową. (fot. własne)
Drużyna Karpat Krosno ma za sobą pierwszą jednostkę treningową. (fot. własne)
Karpaty Krosno jako pierwsi z grona podkarpackich czwartoligowców wrócili do treningów na murawie. W dniu dzisiejszym o godzinie 16.00 zakończyła się pierwsza jednostka treningowa "biało-niebieskich".
 
Karpaty Krosno już trenują na murawie. Zajęcia czwartoligowca podzielono na cztery grupy trenujące na czterech osobnych obiektach. Trzy oddzielne grupy znajdowały się pod opieką trójki szkoleniowców Dariusza Liany, Miłosza Kuzianika oraz Piotra Hajduka po jednym przypisanym do każdej szóstki. Trenując na boisku głównym, treningowym oraz "orliku". Natomiast czwarta grupa przeprowadziła trening biegowy.
 
"Biało-niebiescy" zajmują 14. miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Dariusza Liany zdobyli 20 punktów w osiemnastu kolejkach. Nadal nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy czwartoligowcy wrócą do rywalizacji o ligowe punkty. Być może więcej dowiemy się 11 maja.
 
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij