https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-05 10:22:00

Apklan Resovia wznowiła treningi. "Wszyscy już mają dość tego marazmu"

Podobne tematy 2 liga Resovia
Apklan Resovia jako pierwszy drugoligowiec rozpoczęła treningi. (fot. Resoviacy)
Apklan Resovia jako pierwszy drugoligowiec rozpoczęła treningi. (fot. Resoviacy)
Apklan Resovia wznowiła treninig przed wznowieniem rozgrywek 2 ligi. Piłkarze "Pasiaków" w piątek przejdą testy na obecność koronawirusa.
Apklan Resovia już jest po pierwszym treninigu na murawie. 7 czerwca prawdopodobnie do gry wrócą rozgrywki 1 i 2 ligi piłkarskiej w Polsce. - Wróciliśmy do treningu z zachowaniem reżimu odległości i wszystkich innych zasad bezpieczeństwa - powiedział Adrian Rudawski cytowany przez portal nowiny24.
 
Jak zatem wyglądały pierwsze zajęcia podopiecznych Szymona Grabowskiego? - Zespół został podzielony na kilka grup po sześć osób plus trener, ćwiczymy w parach na dostępnych trzech boiskach. Podczas treningu zawodnicy zachowają ponad dwumetrowe odległości od siebie, nie będą mieć żadnego kontaktu fizycznego. Chodzi o to, żeby poczuli piłkę, weszli w rytm treningu. Oczywiście przyjeżdżają swoimi samochodami, nie wchodzą do szatni, a każda grupa wchodzi osobną bramką. Podczas zajęć stadion jest zamknięty i monitorowany - zapewnia wiceprezes Apklan Resovii.
 
W piątek piłkarze, sztab szkoleniowy oraz osoby konieczne do przeprowadzenia meczu w obozie "Pasiaków" przejdą test na obecność koronawirusa. - Firma wynajęta przez PZPN przyjeżdża do nas swoim mobilnym laboratorium i ma przebadać wytypowaną 50-osobową grupę zawodników, trenerów i wszystkich osób mających z nimi bezpośredni kontakt - twierdzi działacz sekcji sportowej Resovii.
 
Adrian Rudawski bardzo cieszy się ze spodziewanego wzonowienia rozgrywek 2 ligi. -  Wszyscy już mają dość tego marazmu. Niech coś się ruszy. Choć są też problemy do tej pory nierozwiązane, sporo niedomówień dotyczących bezpieczeństwa uczestników meczu - kończy.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij