https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-04 19:02:00

Gabriela Polańska nadal będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów!

Dla Gabrieli Polańskiej sezon 2020/21 będzie drugim w barwach Developresu SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Dla Gabrieli Polańskiej sezon 2020/21 będzie drugim w barwach Developresu SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Gabriela Polańska przedłużyła umowę z Developresem SkyRes Rzeszów. 31-letnia środkowa to już czwarta zawodniczka, która zostaje w ekipie wicemistrzyń Polski.
 
Developres SkyRes Rzeszów ogłosił czwartą zawodniczkę, która zostaje w zespole na kolejny sezon. Tym razem jest to Gabriela Polańska. 31-letnia środkowa przed sezonem 2019/20 trafiła do Rzeszowa z Grot Budowlani Łódź. W ekipie z Łodzi występowała przez 5 sezonów. Wcześniej kontrakty z ekipą "Rysic" przedłużyły Jelena Blagojević, Aleksandra Krzos oraz Zuzanna Efimienko-Młotkowska.
 
Powoli krystalizuje się skład ekipy prowadzonej przez Stephana Antigę na sezon 2020/21. Znamy już cztery zawodniczki, które przedłużyły umowy. Wiemy również, że ekipę Developresu opuszczą Alexandra Frantti, Katarzyna Zaroślińska-Król, Tamara Gałucha oraz Michaela Mlejnkova. Niepewny jest również los Natalii Valentin-Anderson.
 
W ich miejsce mają przyjść Aleksandra Rasińska, Marta KrajewskaJuliette Fidon-LebleuLouisa Lippmann i być może brazylijska rozgrywająca Naiane Rios. Jednak wszystkie zawodniczki mają kontrakty do końca maja, bowiem normalnie jeszcze trwałby sezon 2019/20. Od początku czerwca można spodziewać się umów z nowymi siatkarkami w ekipie "Rysic".
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij