https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-04 01:16:48

SMS Resovia przepustką do marzeń

Podobne tematy SMS Resovia
Co może zagwarantować swoim podopiecznym SMS Resovia? Walorów jest wiele, a te najistotniejsze to prowadzenie zajęć sportowych i dydaktycznych z największą pasją i troską o rozwój swoich wychowanków przy użyciu najodpowiedniejszych do tego środków, co sukcesywnie przynosi oczekiwane rezultaty.

SMS Resovia to największa baza sportowa na Podkarpaciu (szkoła ma do dyspozycji pięć boisk, z których trzy znajdują się w pobliżu szkoły, w tym jedno ze sztuczną murawą), profesjonalna opieka szkoleniowa (Złota Gwiazdka w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich) oraz medyczna (m.in. współpraca z Uniwersytetem Rzeszowskim, Szpitalem Specjalistycznym PRO-FAMILIA, Centrum Rehabilitacji Ortopedycznej ACHILLES), a  także solidne przygotowanie dydaktyczne, które co roku pozwala swoim absolwentom na zdobycie satysfakcjonujących wyników z egzaminu dojrzałości.

SMS Resovia to w końcu liczne sukcesy sportowe, na które składają się występy na szczeblu centralnym w kategoriach: U-19, U-17, U-16 i U-15, zarówno chłopców, jak  i dziewcząt. Występy naszych zawodników na arenie międzywojewódzkiej przykuwały uwagę skautów i selekcjonerów reprezentacji młodzieżowych, stąd zaproszenie wielu uczniów na testy do klubów ekstraklasowych i udział w konsultacjach i zgrupowaniach kadry narodowej. Szkolenie w naszej placówce to również najkrótsza droga do pierwszych drużyn Resovii: II-ligowej męskiej i I-ligowej kobiecej.

SMS Resovia nieustannie i z pasją pisze swoją historię, kontynuując liczne wartości i tradycje CWKS Resovii, która w tym roku obchodzi 115-lecie swojego istnienia. Zapraszamy Cię do tworzenia tej historii, bo SMS Resovia to przepustka do marzeń.

My już wybraliśmy, kolej na Ciebie!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij