http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-05-03 19:15:00

Czy Resovia rozbije bank? Głośne nazwiska łączone z Asseco

Czy Asseco Resovia znów będzie wielka? (fot. Asseco Resovia)
Czy Asseco Resovia znów będzie wielka? (fot. Asseco Resovia)
Asseco Resovia po fatalnym sezonie dokona prawdziwej rewolucji kadrowej. Z drużyną z Rzeszowa łączone są głośne nazwiska. Między innymi Klemen Cebulj, Stephen Boyer, a ostatnio Mateusz Bieniek.
 
Asseco Resovia powoli kompletuje kadrę na sezon 2020/21. Nowym szkoleniowcem ekipy z Rzeszowa został Alberto Giuliani. Po za tym wiemy, że w kadrze zespołu na kolejny sezon zostaje Marcin Komenda, a z wypożyczenia do Ślepska Suwałki powrócił Nicolas Szerszeń. Ponadto ważne kontrakty z klubem mają Grzegorz Kosok i Rafał Buszek. Choć wydaje się, że obaj nie są w planach nowego szkoleniowca. 

Wydłuża się natomiast lista potencjalnych wzmocnień "Pasiaków". Ostatnio informowaliśmy, że do Asseco może dołączyć Stephen Boyer. Teraz te rewelacje potwierdził świetnie zorientowany włoski dziennikarz Gian Luca Pasini. Ponadto włoski redaktor twierdzi, że jego rodak jest zainteresowany ściągnięciem Mateusza Bieńka do Rzeszowa.
 
Sam zainteresowany mówił, że nie rusza się z Serie A, ale będzie wypożyczony ze względów finansowych. Włoskie kluby najprawdopodobniej znacznie obiżą swoje budżety, a wielu zawodników opuści Serie A. Między innymi Bartosz Bednorz będzie grał w Zencie Kazań. Natomiast Matthew Anderson może trafić do Chin, podobą drogą może podążyć Iwan Zajcew.

"Pasiaki" są zdeterminowe, aby po dwóch słabych sezonach tracić do szczyt i oferują największe kontrakty. Natomiast jak pisze Pasini Bieniek ma zostać wypożyczony na rok do PGE Skry Bełchatów.

Ponadto z Resovią łączeni są Klemen CebuljPaweł Woicki, Piotr Hain, Karol Butryn, Damian Domagała, Timo Tammemaa, Jeffrey Jendryk oraz Michał Potera. Działacze "Pasiaków" nie potwierdzili jednak jeszcze żadnego transferu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij