https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-05-03 14:40:45

PGE Stal Mielec może trenować w 6 osób, a Lech Poznań w 25. Równe szanse?

Czy będą równe szanse w meczu 1/4 finały Totolotek Pucharu Polski? (fot. Stal Mielec)
Czy będą równe szanse w meczu 1/4 finały Totolotek Pucharu Polski? (fot. Stal Mielec)
Piłkarze Ekstraklasy od 4 maja będą mogli trenować w grupach 14 osobowych. Natomiast piłkarze z niższych lig zaledwie w sześciu. Pierwszym meczem w Polsce będzie starcie Lecha Poznań z PGE Stalą Mielec. Czy będą równe szansę?
 
Pierwszym meczem, który odbędzie się w Polsce po restarcie będzie starcie 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski. PGE Stal Mielec zagra na własnym obiekcie z Lechem Poznań. Nie tak dawno jeden z dziennikarzy poznańskich proponował, aby mecz Stal Mielec - Lech Poznań odbył się w Poznaniu.
 
Teraz pojawia się kolejny zgrzyt. Od poniedziałku 4 maja piłkarze "Kolejorza" będą mogli trenować w grupach 14-osobowych.  Tydzień później przedstawiciel Ekstraklasy będzie mógł już odbywać trening w grupach 25-osobowych. Natomiast na niższych szczeblach rozgrywkowych, czyli np. w 1 lidze - kluby mogą trenować tylko w grupach sześcioosobowych, co dotyczy również PGE Stali Mielec.
 
Wydaje się, że aby w tym meczu były równe szansę to mielczanie powinni dostać pozwolenie na treningi w takim samym systemie, co Lech Poznań. Inaczej ciężko, aby PGE Stal Mielec byli tak samo dobrze przygotowani do pucharowego starcia.

Poniżej treść ustawy.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij