2020-05-03 14:05:19

Crasnovia Krasne mistrzem Podkarpacia w FIFA20!

Crasnovia Krasne mistrzem Podkarpacia FIFA20!
Crasnovia Krasne mistrzem Podkarpacia FIFA20!
Dobiegł końca zorganizowany przez Stal Rzeszów turniej Mistrzostw Podkarpacia FIFA20! Zwycięzcą został Konrad Kura, który reprezentował Crasnovię Krasne.
 
W Mistrzostwach Podkarpacia FIFA20 udział wzięło 70 drużyn. W wielkim finale Konrad Kura pokonał Damiana Kokoszkę. Zatem Crasnovia Krasne ograła KP Tanew Wólkę Tanewską. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były cztery mecze. Pierwsze zakończyło się remisem. W drugim meczu wygrał Kokoszka, który grał Manchesterem United. Natomiast dwa pozostałe padły łupem reprezentanta Crasnovii.
 
Zwycięzca był zaskoczony wyborem zespołu przez swojego rywala, który grał Manchesterem United. - Manchester United to mocna drużyna w FIFIE, ale nie tak, jak reprezentacja Francji, która chyba była najczęstszym wyborem uczestników turnieju, i zero w tym zaskoczenia – każda pozycja jest obsadzona przez wysoko ocenionych zawodniķów, do tego mocna ławka – w skrócie pełen pakiet, jeżeli chodzi o FIFĘ, a tu dość niespodzienie rywal zagrał “Czerwonymi Diabłami” - powiedział Konrad Kura.
 
- Pochodzę z Krasnego i od najmłodszych lat kopałem dla klubu w czasach juniorskich, oraz oczywiście uczęszczałem na mecze, więc mogę z ręką na sercu powiedzieć, że kibicuje Crasnovii od zawsze - mówi Kura.
 
Zapytany o odczucia po wygranej powiedział. - Nie ukrywam, że pierwszy raz brałem udział w tego typu rozgrywkach, więc po wygranej towarzyszy mi sporo róznych odczuć – na pewno przeważa pośród nich duma i zadowolenie z samego siebie, ale też wewnętrzna radość z tego, jak wielu kibiców mi towarzyszyło podczas całego turnieju. Super sprawa być tak wspieranym przez znajomych oraz rodzine, i z tego miejsca pragnę wszystkim za nieoceniony support podziękować.
 
Natomiast Damian Kokoszka był niepocieszony po przegranej w wielkim finale. - Na pewno rozgoryczenie i frustracja, przegrana w finale nigdy nie jest łatwa. Szczególnie, gdy dajesz z siebie wszystko, ale taki jest każdy sport czy ten na prawdziwej murawie czy na tej wirtualnej. Czuje też dumę, bo przed rozpoczęciem całego turnieju nie spodziewałem się, że dojdę aż do finału. Reprezentowałem swój klub najlepiej jak potrafiłem, a bycie wicemistrzem Podkarpacia jest mimo wszystko świetnym wynikiem - mówi reprezentant KP Tanew Wólki Tanewskiej.
 
Kokoszka po meczu finałowym został zapytany od kiedy utożsamia się z ekipą z Wólki Tanewskiej. - Od momentu reaktywacji klubu, czyli 2009 roku. Jestem wychowankiem tej drużyny i cały czas ją reprezentuję - zakończył

Crasnovia Krasne - KP Tanew Wólka Tanewska 2-1 (2:2, 2:3, 3:1 i 4:2)


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij