https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-23 12:33:43

Zebrano całą kwotę na pomoc Marcinowi Boronowiczowi!

Podobne tematy Marcin Boronowicz
Marcin Boronowicz uległ wypadkowi 23 marca 2020 roku. Na początku kwietnia poinformowaliśmy Was o tym, że jest prowadzona zbiórka na rehebilitację trenera Raniżovii Ranizów. Dziś możemy ogłosić sukces. Zebrano pełną kwotę 120 tysięcy złotych!

Marcin Boronowicz uległ wypadkowi 23 marca. - Diagnoza - złamanie kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym. Podczas wielogodzinnej operacji założono stabilizację z dwóch prętów i ośmiu śrub. Zostało przywrócone czucie w nogach, jednak możliwość poruszania nimi jest znikoma. Nadzieję na przyszłość daje mi myśl, że rdzeń kręgowy nie został przerwany - mówił wówczas sam zainteresowany. 
 
Nas o sprawie poinformował Marcin Burek. - Mój trener miał niefortunny wypadek. Złamał kręgosłup - napisał jego podopieczny z Raniżovii Raniżów.
 
Założona została zrzutka pieniędzy na rehabilitację dla Boronowicza. My napisaliśmy artykuł o tym fakcie 2 kwietnia. Po zaledwie dwudziestu jeden dniach cel został osiągnięty. Możemy ogłosić, że zebrane zostały wszystkie środki. 120 tysięcy złotych zostanie przeznaczone na pomoc Marcinowi Boronowiczowi! Gratulacje dla wszystkich, którzy się do tego przyczynili.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij