https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-11 10:35:30

Nie żyje Jerzy Śledzianowski. Był przyjacielem rzeszowskiego żużla

Podobne tematy RzTŻ Rzeszów żużel
fot. RzTŻ Rzeszów
fot. RzTŻ Rzeszów
Wczoraj w wieku 72 lat zmarł Jerzy Śledzianowski - poinformowało Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe. Był przyjacielem żużla w Rzeszowie.
 
Nie żyje Jerzy Śledzianowski. 72-latek zmarł wczoraj, o czym poinformował RzTŻ Rzeszów. Śledzianowski pomagał przy organizacji meczów Speedway Stali Rzeszów. Był wielkim sympatykiem czarnego sportu i wolontariuszem na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69.
 
- Na pana Jurka zawsze można było liczyć. Od samego rana, w każdą żużlową niedzielę, z dużo młodszymi od siebie kolegami, rozkładał reklamy przed zawodami, a potem perfekcyjnie obsługiwał bramę wyjazdową dla zawodników. Wykazywał się inicjatywą, wszędzie Go było pełno. Nieoceniony był zwłaszcza jego wkład, kiedy w każdy powszedni dzień pomagał w trakcie treningu - czytamy na stronie RzTŻ-u Rzeszów. - Był uczynnym i dobrym człowiekiem, lubianym przez wszystkich. Składamy wyrazy współczucia rodzinie zmarłego... Będzie Go nam brakowało. Cześć Jego Pamięci! 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Podkarpacie 2020-04-11 14:17:28 5 0

OKAŻ MU BOZE MIŁOSIERDZIE SWOJE WEDLUG LITOSCI SERCA JEZUSOWEGO.WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAC PANIE...

Podkarpacie 2020-04-11 14:17:28 5 0

OKAŻ MU BOZE MIŁOSIERDZIE SWOJE WEDLUG LITOSCI SERCA JEZUSOWEGO.WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAC PANIE...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij