https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-12 14:31:01

Poważne oskarżenia dla córki Floyda Mayweathera. Grozi jej 99 lat więzienia!

Podobne tematy Floyd Mayweather boks
Na zdjęciu Floyd Mayweather Jr i jego córka Iyanna, której może grozić nawet 99 lat więzienia (fot. instagram.com)
Na zdjęciu Floyd Mayweather Jr i jego córka Iyanna, której może grozić nawet 99 lat więzienia (fot. instagram.com)
Iyanna Mayweather, córka słynnego boksera Floyda Mayweathera Jr, została oskarżona o pchnięcie nożem innej kobiety. Grozi jej do 99 lat więzienia.
 
19-letnia córka legendy boksu Floyda Mayweathera została zatrzymana ok. 1.30 w nocy z piątku na sobotę. Jak informują amerykańskie media miała dwukrotnie ranić nożem Lapattrę Lashai Jacobs.
 
Poszło oczywiście o sprawy sercowe - raniona kobieta to matka dzieci rapera NBA Youngboy, który miał spotykać się z Iyanną Matwether (amerykańskie media podają, że "Iyanna uważała się się za jego narzeczoną".
 
Jak doszło do tej całej sytuacji? W mieszkaniu w którym przebywał mężczyzna i Lappatra Lashaia Jacobs pojawiła się Iyanna Mayweather. Doszło do sprzeczki, a później córka słynnego amerykańskiego boksera ugodziła drugą kobietę nożem. Dwukrotnie. Kobieta trafiła do szpitala, ale nie wiadomo, jaki jest jej stan zdrowia.
 
Do tragicznego incydentu doszło w USA, a konkretnie w Teksasie, gdzie za przestępstwo pierwszego stopnia grozi kara nawet 99 lat pozbawienia wolności. Prawnicy rodziny Mayweatherów liczą jednak, że czyn zostanie zakwalifikowany jako przestępstwo drugiego stopnia za co grozi kara od 2 do 20 lat więzienia.
 
Tak czy inaczej nie są to dobre informacje dla Floyda Mayweathera Jr, który nie tak dawno stracił dwie bliskie osoby. Początkiem miesiąca zmarła matka trójki jego dzieci Josie Harris, a wcześniej jego wujek i jednocześnie były trener - Roger Mayweather.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij