https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-18 11:47:02

Josh Grajczonek był zarażony. To były żużlowiec Stali Rzeszów

Josh Grajczonek wyleczył się z wirusa. (fot. Jakub Malec)
Josh Grajczonek wyleczył się z wirusa. (fot. Jakub Malec)
Nicki Pedersen to nie jedyny żużlowiec zakażony wirusem. Okazuję się, że zarażony był również Josh Grajczonek. 30-letni żużlowiec jednak został już wyleczony.
 
Josh Grajczonek był podobnie jak Nicki Pedersen zakażony. 30-letni zawodnik jednak się już wyleczył. Przypomnijmy, że 30-letni pochodzący z Australii żużlowiec w sezonie 2017 reprezentował barwy Stali Rzeszów.
 
Co więcej Grajczonek podpisał również umowę na 2019 rok z ekipą rządzoną przez Ireneusza Nawrockiego, jednak wówczas Stal nie dostała licencji i musiał szukać nowego klubu. Rozmawiał wówczas z Wilkami Krosno, ale ostatecznie wylądował w Polonii Bydgoszcz z którą wywalczył awans do Nice 1 ligi.
 
- Dzisiejszego dnia uwolniłem się od koronawirusa, pielęgniarki mnie wypisały i teraz mogę wrócić do normalności. Jest dosyć ciężko stoczyć walkę z czymś, czego nie masz żadnych objawów. Niesamowite jest również to jak ludzie lubią plotkować w takich czasach - napisał Grajczonek na Instagramie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij