https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-10 20:11:14

Stal Rzeszów rozpoczęła współpracę z Izolatorem Boguchwała

Stal Rzeszów będzie współpracować z Izolatorem Boguchwała (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Rzeszów będzie współpracować z Izolatorem Boguchwała (fot. Radosław Kuśmierz)
Przy Hetmańskiej 69 nie próżnują i cały czas szukają kolejnych partnerów. Dziś ogłoszona została kooperacja z czwartoligowcem, który dość niedawno rywalizował z rzeszowską ekipą.
 
Stal Rzeszów dzisiaj oficjalnie nawiązała współpracę z czwartoligowym Izolatorem Boguchwała. Zostało to przekazane podczas oficjalnej konferencji online. To kolejny klub po Wólczance Wólka Pełkińska, który postanowił grać razem z biało-niebieskimi
 
Obie strony nie ukrywają radości z nawiązania kooperacji.
 
– To duże wydarzenie w historii naszego Klubu. Bardzo ważny element naszej układanki w szkoleniu i wprowadzaniu młodych zawodników do piłki seniorskiej – powiedział na konferencji Michał Wlaźlik, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.
 
– Współpraca będzie polegała na wymianie myśli szkoleniowych oraz zawodników, w szczególności bardzo młodych, którzy będą mogli występować w dorosłej piłce. Chcemy oprzeć współpracę na wspólnym skautingu i transferach – dodał.
 
– Na początek w Izolatorze Boguchwała znajdą miejsce zawodnicy pomiędzy 15 a 19 rokiem życia. Oczywiście, mogą być od tego wyjątki w jedną czy drugą stronę – wszystko będzie zależało od aktualnego poziomu sportowego, mentalnego i przygotowania fizycznego piłkarzy do gry na poziomie seniorskim. Wierzymy, że dla nas i Izolatora będzie to pomocna w rozwoju współpraca – zakończył dyrektor sportowy "Stalowców".
 
– Jeśli chodzi o współpracę ze Stalą Rzeszów, to przymierzaliśmy się do tego przez pewien czas. Zresztą niektóre kroki zostały już podjęte – w naszej kadrze pojawiło się kilku wychowanków rzeszowskiej Stali. Przez jakiś okres nie mogliśmy się przekonać do tego pomysłu, ale Wólczanka Wólka Pełkińska dała najlepszy dowód tego, że współpraca wychodzi obu Klubom na dobre. W tym kierunku też chcemy podążać – powiedział Kamil Gołąbek, dyrektor sportowy Izolatora Boguchwała
 
– Współpraca ze Stalą Rzeszów to nie tylko wymiana zawodników, ale także korzystanie z całego zaplecza Klubu. Mamy łatwiejszy dostęp do trenerów mentalnych, których w naszej drużynie nie ma, do całego zaplecza fizjoterapeutów i trenerów przygotowania fizycznego. Będzie to również wymiana doświadczeń między sztabami trenerskimi – zakończył przedstawiciel "Izolacji".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij