http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-04-09 19:04:55

Georg Grozer odchodzi z Zenitu Petersburg. Jaki kierunek obierze?

foto. Wikipedia
foto. Wikipedia
Były atakujący Asseco Resovii Georg Grozer zakończył współpracę z Zenitem Petersburg. Niemiecki zawodnik był jednym z najlepszych siatkarzy w ostatnim sezonie Superligi. Teraz 35-latek szuka nowego klubu, a zainteresowanych jego osobą nie brakuje. 
 
Niemal pewne jest odejście Georga Grozera z Zenitu Petersburg. Niemiec ma za sobą wyśmienity sezon, jednak nie przedłuży swojego kontraktu z rosyjskim klubem. Atakujący do Zenitu trafił w 2018 roku i spełnił pokładane w nim nadzieje.
 
Przypomnijmy, że Grozer to były zawodnik Asseco  Resovii, z którą zdobywał mistrzostwo Polski oraz grał w Lidze Mistrzów. Ostatnio został wybrany przez kibiców Pasów do najlepszej drużyny w historii klubu. Każdy fan Resovii z pewnością zobaczyłby niemieckiego "bomardiera" ponownie w Hali Podpromie. 
 
Z nieoficjalnych informacji wynika, że zainteresowanie 35-latkiem wyraziło włoskie Gas Sales Piacenza. Byłby to nowy kierunek dla Grozera, który dotychczas grał głównie w lidze rosyjskiej i niemieckiej. Jego największe indywidualne osiąniecia to: najlepszy atakujący mistrzostw Europy w 2017 roku i MVP PlusLigi w latach 2011/2012. Ponadto był wybierany dwukrotnie najlepszym niemieckim siatkarzem. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij