https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-11 10:44:58

Maciej Marzec, prezes Wspólnoty Serbinów (Tarnobrzeg): - Nie powinno być spadków i awansów

Wspólnota Serbinów z klasy A tęskni za ligowym graniem (fot. Wspólnota Serbinów)
Wspólnota Serbinów z klasy A tęskni za ligowym graniem (fot. Wspólnota Serbinów)
W rozmowie z Maciejem Marcem prezesem Wspólnoty Serbinów dowiedzieliśmy się jak podchodzi do ligowego zastoju zespół z Tarnobrzega, który rozgrywa swoje spotkania w ramach stalowowolskiej klasy A.

- Indywidualne treningi w domu, czy skupienie uwagi na bliskiej rodzinie?

- To nie ekstraklasa, że każdy trenuje indywidualnie. Każdy się wyciszył i skupił na swoim życiu. Piłka zeszła na boczny tor i wątpię, żeby ktoś indywidualnie trenował.

- Jak powinien zakończyć się sezon w niższych ligach? - uznać klasyfikację z rundy jesiennej z awansami i spadkami - dograć sezon, nawet jeśli byłyby dwa mecze w tygodniu - anulować sezon czy może jakiś inny pomysł na dogranie ligi?

- Nie ma sprawiedliwego rozwiązania. Albo ktoś nie ma szansy poprawić swojej pozycji w tabeli, albo ktoś stracić punktów. Myślę, że poza ekstraklasą nie powinno być spadków i awansów.

- Czy zwolnienie z opłat przez PZPN na podstawie pakietu z 27 marca jest dla Was dużym wsparciem?

- Zależy jak naprawdę z tym będzie, ponieważ opłaty będą na wakacjach przed nowym sezonem więc zobaczymy.

- Zapewne klub może liczyć na jakieś inne dotacje lokalnych sponsorów, czy miasta.

- Jeśli chodzi o wsparcie to dotacje na ten rok już dostaliśmy. Co do sponsorów to rozumiemy ich trudną sytuację i w tej chwili nie ma możliwości na dodatkowe wsparcie, bo każdy traci na epidemii. Co będzie dalej także zobaczymy.

- Czy tęsknicie po prostu za graniem w piłkę, bo przecież przygotowywaliście się do wiosny i nagle ta najlepsza część tortu została Wam odebrana a chcecie grać o kolejne punkty?

- Na pewno każdy by wyszedł potrenować albo po prostu spotkać się z chłopakami z drużyny i pogadać. To co wypracowaliśmy w zimie już przepadło nie tylko nam. Teraz trzeba czekać na to, co się wydarzy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Gog 2020-04-11 18:40:36 2 1

Następny mądry nie powinno być awansów i spadków to pytam się 16 kolejek graliśmy towarzysko chłopie zastanów się co mówisz.

~anonim 2020-04-11 19:13:42 2 1

Mądrze chłop gada. Przyszła siła wyższa i nic nie z tym nie poradzi tylko trzeba czekać. W takich a klasach najlepiej zamoczyć sezon bez spadków i awansów. Z reszta nikt nie ma pewności czy następny sezon 20/21 ruszy w terminie

Ik 2020-04-12 16:27:56 2 0

Ty gościu może bym ci anulował pół roku pracy w której pracowałeś przecież tak można twierdzisz

Ig 2020-04-12 16:30:06 1 0

Do anonima to że przyszła zaraza i nie da się grać każdy wie i tego pisać nie trzeba ale anulować chybaś na rozum upadł zamykamy tabele podliczamy i tyle.

Maciej Marzec 2020-04-13 06:42:11 1 1

Panowie co by nie zrobili i tak będzie źle dla kogoś. Nie ma dobrego rozwiązania dla każdego. Tabela zostaje jak jest tak czy inaczej. Kwestia czy będą awanse i spadki. Można awansować drużyny a nie robić spadków a co zrobią kto to wie.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij